Wlliam Shatner, Eski Eşi Elizabeth Martin ile Yeniden Bir Araya Geldi – Hollywood Life


Wlliam Shatner, Eski Eşi Elizabeth Martin ile Yeniden Bir Araya Geldi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Gregg DeGuire/UPI/Shutterstock

William Shatner eski eşinin yörüngesine geri indi! bu Yıldız Savaşları simge, 91, ile tespit edildi elizabeth martin64, 20 Ocak’ta Beverly Hills’te düzenlenen Living Legends of Aviation Awards’da kolunda. John TravoltaGösterinin, 19 yıllık evliliğin ardından 2020’de ayrıldıklarını duyurduktan sonra çiftin birlikte katıldığı ilk kırmızı halı etkinliği olduğu bildirildi. Shatner, “Karım… o hayatın tadı, tadı getiriyor” dedi. Ayna olayda, görünüşe göre çiftin barışmasını doğruluyor.

Wlliam Shatner, Eski Eşi Elizabeth Martin ile Yeniden Bir Araya Geldi - Hollywood Life
William Shatner ve eski eşi Elizabeth Martin yeniden bir arada görünüyor! (Gregg DeGuire/UPI/Shutterstock)

Etkinlikte, aktör, bir uçak yolculuğu yaptıktan sonra uzaya giden en yaşlı kişi olduğu için Havacılık İlhamı ve Vatanseverlik Ödülü ile onurlandırıldı. Jeff Bezos’ Ekim 2021’de Blue Origin roketi. Shatner, Dünya’ya geri döndükten sonra o sırada gazetecilere şunları söyledi: “İnanılmazdı. Mavi rengin tam yanınızdan geçtiğini görmek ve sonra karanlığa bakıyorsunuz, olay bu… Çok dokunaklıydı.”

Galadaki görünüm, çift arasında bir yeniden bir araya gelme spekülasyonu ilk kez değildi. Mayıs 2021’de Shatner, bir röportaj sırasında bunu ima etti. Gardiyan. Martin’in de kendisine katıldığı bildirildi. onun 90’ıinci doğum günü. Durum ne olursa olsun, çifti tekrar bir arada görmek ve hayatın tadını çıkarmak harika!

Mart 2020’de çift boşanma davası açmıştı. “Bu yaşta hiçbir şey beni üzemez. … Burada her şey yolunda. Hepsi iyi. Shatner, “Herkese iyi dileklerimle” dedi. Ayna haberleri takip etmek. Ayrılık, Shatner’ın üçüncü karısının boğularak ölmesinden sonra çıkmaya başladığı Martin’le evlenmesinden neredeyse yirmi yıl sonra geldi. Nerine Kidd1999’da.

Shatner ayrıca Nerine’den önce iki kez evlendi. 1973 yılında oyuncu ile evlendi. marcy lafferty1980’lerdeki dizisinde Shatner ile çalışan, TJ Fahişeve 1979’lar Star Trek: Sinema FilmiShatner, “Evliliğimizin başarısızlığı kesinlikle onun hatası değildi,” diye yazmıştı mektubunda. otobiyografi. “Boşanma söz konusu olduğunda, birbirine karışmak için iki kişi gerekir. Ve rolümü oynadım. Kesinlikle rolümü oynadım. Marcy’den önce evliydi. Gloria Rand 1956’dan 1969’a kadar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/28/wlliam-shatner-reunites-ex-wife-elizabeth-martin/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir