Willow Smith Sonunda Will Smith’e Tepki Verdi, Chris Rock Oscar Tokatı – Hollywood Life


Söğüt ve Will Smith


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Will Smith 27 Mart’ta kötü şöhretli bir şekilde sahneye çıkıp komedyene ve sunucuya tokat attığında Oscar’ları salladı Chris Rock. Olayı çevreleyen öfke o zamandan beri azalmadı, ancak Will’in ünlü kızı Söğüt, 21, şimdi babasının savunmasına geldi. “Bütün ailemi insan olarak görüyorum ve onları tüm insanlıklarıyla seviyor ve kabul ediyorum” dedi. İlan panosu bugün (5 Ağustos) online olarak yayınlanan bir röportajda “İçinde bulunduğumuz konum nedeniyle insanlığımız bazen kabul edilmiyor ve bizden sağlıklı bir insan yaşamına elverişli olmayan bir şekilde hareket etmemiz bekleniyor. ve dürüst olmaya elverişli değil.”

Will Smith ve Ailesi
Willow Smith, ailesiyle birlikte 27 Mart 2022’de Vanity Fair Oscar Partisi’nde görünüyor. (Shutterstock)

Willow’un daha geniş bir röportajın parçası olan yorumları, 29 Temmuz’da Instagram videosu aracılığıyla babasının ham özür dilemesinin hemen ardından geldi. “Chris’e ulaştım ve geri gelen mesaj, onun konuşmaya hazır olmadığı yönündeydi. 53 yaşındaki Will, kısmen doğrudan izleyicilere hitap ederek, “dedi. “Bu yüzden sana söyleyeceğim, Chris, senden özür dilerim. Davranışım kabul edilemezdi.”

Will, “son üç ayı o anda olanların nüanslarını ve karmaşıklıklarını tekrarlayarak ve anlayarak geçirdiğini” sözlerine ekledi. “Ve bunların hepsini hemen şimdi açmaya çalışmayacağım. Ama hepinize söyleyebilirim ki, o anda böyle davranmanın doğru yolu olduğunu düşünen bir parçam yok. Saygısızlık veya hakaret duygusuyla baş etmenin en iyi yolunun bu olduğunu düşünen hiçbir yanım yok.”

Will Smith ve Chris Rock
Will Smith, 27 Mart 2022’deki Akademi Ödülleri’nde sahnede Chris Rock’ı tokatlayacak gibi görünüyor. (Shutterstock)

Willow’un annesi ve Will’in karısı Jada Pinkett Smith, 50, Haziran ayında yaptığı yorumlarda çarpıcı anı ele aldı. “Şimdi Oscar gecesi hakkında, en büyük umudum, bu iki zeki, yetenekli adamın iyileşme, bunu konuşma ve uzlaştırma fırsatına sahip olması” dedi. Kırmızı Masa Konuşması. “Bugün dünyanın durumu, ikisine de ihtiyacımız var. Ve aslında hepimizin birbirimize her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. O zamana kadar, Will ve ben son 28 yıldır yaptığımız şeyi yapmaya devam ediyoruz ve bu, birlikte yaşam denen şeyi bulmaya devam ediyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/05/willow-smith-reacts-will-smith-chris-rock-oscars-slap/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir