William Shatner ‘Maskeli Şarkıcı’nın Şövalyesi: Röportaj – Hollywood Life


William Shatner


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: FOX

Spoiler uyarısı! maskeli şarkıcı geri döndü ve tüm zamanların en sevilen televizyon efsanelerinden biri 8. sezon galasında Knight olarak tanıtıldı. HollywoodYaşam bir ve sadece hakkında ÖZEL konuştu William Shatner Şovu neden şimdi yapmak istediği hakkında.

“Eh, bu çok popüler bir şov ve devam eden bir sürü şeyim var. Bana şov yapma fırsatı vereceğini düşündüm. Eğlenceli bir gösteri, kendi başına yapmaya değer, ama aynı zamanda bana sizinle konuşma ve bir kitabım olduğunu söyleme fırsatı veriyor, adını verdiğim bir dizi. Açıklanamayan. Yeni sezonu çıkıyor. Çıkmak için tasarladığım bir saat var, iki belgesel, başka bir albüm, bu yüzden yapacağım birçok şeyin önümüzdeki bir veya iki ay içinde çıkacağından bahsetmek için bir fırsat. Gösteri, gelecek şeylerle yaşayabileceğimiz eğlencenin bir örneğini vermek için harika bir sıçrama tahtası,” dedi William.

William Shatner
William Shatner, ‘The Masked Singer’da Şövalye rolünde. (TİLKİ)

William, gümüş zırh ve altın bir kaz içeren bir kostüm olan Şövalye gibi giyinmişti. Kostümün en iyi yanı? “Dışarı çıktığımda çok huzurluydu,” diye şaka yaptı William.

bu Yıldız Savaşları aktör, kostümün içinde oynamanın çok kolay olmadığı konusunda acımasızca dürüsttü. William, “Kostümde oynaması tam bir dehşetti,” diye espri yaptı. “Göremedim, hissedemedim, hareket edemedim, [it was] ağır ve içeride hava yok. Bu bir tehlikeydi. Anladığım kadarıyla, birkaç ay önce devam eden bir arkadaşım vardı ve şarkı üzerinde kostümsüz çalışmanın hayatının ilk deneyimi olduğunu söyledi, onu indirdin, ama sonra kostümü giydiğinde her şey değişir.”

William Shatner
William Shatner, Şövalye olarak ortaya çıktı. (TİLKİ)

Devam etti, “Çok komikti. Yani, seni engellemek için tasarlandı. Tek amacı içerideki oyuncunun nefes alamamasını sağlamak olan şeytani bir tasarımcı tarafından tasarlandı.”

91 yaşındaki William her zamankinden daha meşgul. “Sadece yaptığım şeyi seviyorum. Bu şovu yapmak, örneğin, zorluğunda büyük bir eğlence vardı” dedi. HollywoodLife. “Benzersiz ve hayatımda hiç böyle bir şey yaşamadığımı söyleyerek bırakıyorsun. Bu tamamen yeni bir hikaye. Tümünde performans sergilemek kesinlikle zordu, ancak biraz dikkat çekerse görev tamamlanmıştır.” maskeli şarkıcı Çarşamba günleri FOX’ta yayınlanıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/21/william-shatner-knight-the-masked-singer-season-8-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir