Will ve Jada’nın Chris Rock ile Oscar Gecesi Sorunlarının Tarihi


Diğer insanların gülmesi, Smith’in üstesinden gelemeyeceği kadar fazla olabilirdi.

Rock, nasıl olduğu hakkında şaka yaparken, kelimenin tam anlamıyla saniyeler önce gülümsüyordu. Javier Bardem Karısının bir gecede kazanmak istemeyeceği, Penelope Cruzkaybetti, öyleyse öyle olsaydı o olurdu dua etmek Smith’in kazanması için.

Ancak Rock, daha sonra Jada’nın tıraşlı kafasıyla ilgili pek yaratıcı olmayan şakasını yaptığında, Jada son derece keyifsiz görünüyordu. Smith aslında hala gülüyordu. Ama Pinkett Smith’in ölüme bakışını gören Rock, “Bu hoştu, tamam mı?” diye espri yaptı.

Ve sonra Smith, göz açıp kapayıncaya kadar, En İyi Belgesel’i sunmak için sahnede olan Rock’a yaklaşıyor ve onu tokatlıyordu.

İlk başta, bunun sahte olması gerekiyormuş gibi görünüyordu, ancak tanıklar odadaki gerginliğin o kadar yoğun olduğunu ve bir biftek bıçağına ihtiyacınız olduğunu açıkça belirttiler.

“Vay canına! vay. Will Smith az önce benden s–t’yi tokatladı,” dedi Rock Kral Richard star, tamamen öfkeli görünmeyerek uzaklaştı. Bunun yerine, yüzünde memnun, kadınımla-sıçtığın zaman-o-olan-olur gibi bir ifade vardı. Hemen hemen bir sırıtış


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1324858/chris-rock-s-prickly-oscar-night-history-with-will-smith-and-jada-pinkett-smith?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın