Will Smith’in Oscar Tokatının Ardından Neden Willow Smith’i “Rock” Etmedi?


O zamandan beri Akademi’den istifa eden ve önümüzdeki 10 yıl boyunca etkinliklerinden men edilen Will, “Saygısızlık veya hakaret duygusuyla baş etmenin en iyi yolunun bu olduğunu düşünen hiçbir yanım yok” ve bunu açıkça belirtti. “Jada’nın bununla hiçbir ilgisi yok” diyerek Chris’i tek başına tokatlamayı seçti.

“Üzgünüm bebeğim” diye ekledi. “Hepimizin üzerine getirdiğim hararet için çocuklarımdan ve ailemden özür dilemek istiyorum.”

Özellikle aday adaylarından bir kez daha özür diledikten sonra Görev aşkı Chris’in sunduğu Oscar’ı kazanan Will, yaptıklarından dolayı hayal kırıklığına uğrayan hayranlarına seslendi.

“İnsanları hayal kırıklığına uğratmak benim en büyük travmam” Mutluluğun peşinde dedi yıldız. “İnsanları hayal kırıklığına uğrattığımda nefret ediyorum. Bu yüzden acıtıyor. İnsanların imajına ve benim hakkımdaki izlenimine ve yapmaya çalıştığım işe göre yaşamadığımı bilmek beni psikolojik ve duygusal olarak incitiyor ve derinden pişmanlık duyuyorum ve ben Kendimden utanmadan pişman olmaya çalışıyorum.”

Ve “dünyaya ışık, sevgi ve neşe getirmeye derinden bağlı ve kararlı” olduğuna söz verdi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340995/willow-smith-shares-why-aftermath-of-will-smith-s-oscars-slap-didn-t-rock-her?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir