Will Smith’in Annesi Oscar ve Chris Rock Slap Konuşuyor – Hollywood Life


Will Smith’in Oscar’larda Chris Rock’a tokat atmasından bir gün sonra, 85 yaşındaki annesi Carolyn, olaya ne kadar şaşırdığını anlattı.

Will Smith’in anne, Carolyn85 yaşında, Philadelphia’daki yerel bir haber istasyonuna oğlunun tokat atması hakkında bilgi verdi. Chris Kaya 27 Mart’ta Oscar’da. Carolyn, “O çok dengeli bir insan,” diye itiraf etti. ABC6. “Onu ilk defa uçarken görüyorum. Hayatında ilk kez. O yaptı [surprise me]. Bunu yaptığını hiç görmedim.”

Will ve Chris arasındaki dram, Chris’in Will’in karısına şaka yapmasının ardından başladı. Jada Pinkett-Smith’in, masraf. Şaka, Jada’nın tıraşlı kafasına atıfta bulundu. GI Jane, aktrisin saç dökülmesi nedeniyle hassas bir konuydu. Will oturduğu yerden fırladı ve Chris’i sahnede tokatladı, sonra ona “Karımın adını ağzından çıkarmayın” diye bağırmaya başladı.
anne smith olacak
Will Smith ve annesi 2008’de. (Laura Cavanaugh/UPI/Shutterstock)

Carolyn, olaydan bir gün sonra 28 Mart’ta Will ile konuştuğunu söyledi. Ona verdiği tavsiye? “Biraz dinlenin ve tatile çıkın!” 85 yaşındaki oyuncu, gösteride ilk Oscar’ını kazandığı için oğluyla ne kadar gurur duyduğunu da dile getirdi. Will’e rolüyle En İyi Erkek Oyuncu ödülü verildi. Kral Richard tokat olayından hemen sonra. Carolyn, “Nasıl çalıştığını ve ne kadar sıkı çalıştığını biliyorum” dedi. “Asla yarım adım atmaz. Bekliyordum, bekliyordum ve bekliyordum ve adını duyduğumda tıpkı….evet!” dedim.

chris rock will smith
Will Smith, Oscar’da Chris Rock’ı tokatlıyor. (Rob Latour/Shutterstock)

Will’in Oscar kabul konuşması sırasında, akşam erken saatlerde meydana gelen drama için Akademi’den özür diledi. Ancak, 28 Mart akşamına kadar, suçlamada bulunmamaya karar veren Chris’ten kamuoyu önünde özür diledi. Will, “Şiddetin tüm biçimleri zehirli ve yıkıcıdır” diye yazdı. “Dün geceki Akademi Ödülleri’ndeki davranışım kabul edilemez ve affedilemezdi. Benim pahasına şakalar işin bir parçası ama Jada’nın tıbbi durumuyla ilgili bir şaka benim için çok fazlaydı ve duygusal olarak tepki verdim. Senden herkesin önünde özür dilemek istiyorum, Chris. Çizgiyi aştım ve yanılmışım.”

Chris henüz olay hakkında halka açık bir şekilde konuşmadı. Ancak komedyene yakın bir kaynak şunları söyledi: HollywoodYaşam şakayı yaparken Jada’nın saç dökülmesinin farkında olmadığını söyledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/29/will-smith-mom-oscars-chris-rock-slap-reaction-interview/

Yorum yapın