Will Smith ve Chris Rock: Hollywood’un Oscar Tokatından Sonra Durduğu Yer


Tiffany Haddish desteklenen Smith, anlatıyor İnsanlar Valilik Balosu sonrası partide, televizyonda yayınlanan çatışmada “karısı için ayağa kalkan bir Siyah adam gördüğünü” söyledi.

“Bu benim için çok şey ifade ediyordu,” dedi. “Korunmasız bir kadın olarak, birinin ‘Karımın adını ağzından çıkar, karımı rahat bırak’ demesi, kocanın yapması gereken bu, değil mi? Seni koru.”

Rock’a gelince, Oscar’lardan sonra destek aldığı görülüyordu. bir kahkaha paylaşarak fotoğraflandı ile birlikte Robert De Niro ve Woody Harrelson Akademi Ödüllerini yetenek yöneticisinin evinde kutlayan Gucci’nin 14. yıllık “The Party”sinde adam öseary.

Gece devam ederken, herkes Nicki Minaj ile Kathy Griffin gösteriye katılıp katılmadıklarına bakılmaksızın konuyu tarttı. Tartışmalar, ünlülerin dahil olduğu Pazartesi günü bile devam etti. Nikki Glaser ve Judd Apatow aldıklarıyla konuştu.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1324983/will-smith-and-chris-rock-where-hollywood-stands-after-oscars-altercation?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın