Will Smith, Oscar Galibiyetinden ve Chris Rock Slap’tan Sonra Eski Eşiyle Yeniden Bir Araya Geliyor – Hollywood Life


Aynı takımda! Will’in eski sevgilisi, ‘Dünyanın Her Yerinde Duyulan Tokat’ı da içeren yoğun bir akşamın ardından Oscar başarısını onunla kutladı.

1992’den 1995’e kadar Will ile evli olan ve en büyük oğlunu paylaşan Sheree Trey ile, kutladı Kral Richard Star’ın En İyi Erkek Oyuncusu daha sonra onunla o an bir Instagram hesabı paylaştı. Bir çırpıda, o tutarken ışınlandı taze prens Star’ın kupasını onun etrafına sararken ve gülümsedi, akşamki olayları göz önünde bulundurarak son derece havalı ve sakin görünüyordu.

Altyazısında tokat atma olayını belli bir mesafede tutmaya karar verdi ve bunun yerine ailenin zaferine odaklanmayı seçti. “Destansı gece! Tekrar tebrikler – 1 kazandığında hepimiz kazanırız!” Dizinin gelecek sezonunda görünecek olan Sheree Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınlarıyazdı, #family1st etiketini ekledi.

Will Smith, Sheree Zampino
Will ve Sheree 1992’den 1995’e kadar evlendiler ve hala iyi durumdalar. (Bei/Shutterstock)
Ancak Will, pazartesiye kadar odadaki file hitap etmeye hazırdı. Eylemleri için özür dileyen bir bildiri yayınladı ve Chris’e vurmanın “çizgiyi aştığını” ve “yanlış” olduğunu kabul etti. “Şiddetin tüm biçimleri zehirli ve yıkıcıdır” diye yazdı. “Dün geceki Akademi Ödülleri’ndeki davranışım kabul edilemez ve affedilemezdi. Benim pahasına şakalar işin bir parçası ama Jada’nın tıbbi durumuyla ilgili bir şaka benim için çok fazlaydı ve duygusal olarak tepki verdim.”
Bu arada, Akademi olayı “inceliyor” ve “daha ​​fazla eylem araştırması” gerekip gerekmediğine karar veriyor. Örgüt yaptığı açıklamada, “Akademi, Bay Smith’in dün geceki gösterideki eylemlerini kınıyor. Olayla ilgili resmi bir inceleme başlattık ve Tüzüklerimiz, Davranış Standartlarımız ve Kaliforniya yasalarına uygun olarak daha fazla eylem ve sonuçları araştıracağız.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/29/will-smith-reunites-with-ex-wife-sheree-zampino-after-oscars-win-chris-rock-slap-photo/

Yorum yapın