Will Smith, “Kabul Edilemez” Oscar Davranışı İçin Chris Rock’tan Özür Diledi


Will Smith tokat attıktan sonra rezil Oscar 2022 tartışmasını ele aldı Chris Kaya karısına kazı yapmak için sahnede, Jada Pinkett Smith.

içinde Instagram gönderisi 28 Mart’ta Will, kendi davranışlarını tasvip etmese de, Chris’in şakasının doğasının onu iten şey olduğunu paylaştı.

Will, “Şiddetin tüm biçimleri zehirli ve yıkıcıdır” diye yazdı. “Dün geceki Akademi Ödülleri’ndeki davranışım kabul edilemez ve affedilemezdi. Pahasına yaptığım şakalar işin bir parçası, ancak Jada’nın tıbbi durumuyla ilgili bir şaka benim için çok fazlaydı ve duygusal olarak tepki verdim.”

Will, Chris’ten herkesin önünde özür diledi ve şöyle yazdı: “Senden herkesin önünde özür dilemek istiyorum Chris. Haddimi aştım ve yanıldım. Utandım ve hareketlerim olmak istediğim adamın göstergesi değildi. . Sevgi ve nezaketin olduğu bir dünyada şiddete yer yoktur.”

Pazar günü bir ödül sunarken Chris, Jada’nın traş edilmiş kafasıyla ilgili bir şaka yaptı. Will daha sonra sahneye çıktı, komedyene tokat attı ve “Karımın adını ağzınızdan uzak tutun!” diye bağırdı. Will ve Jada’nın Oscar’larda Chris ve onun yumruklarıyla bir geçmişi olduğu ortaya çıktı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1325009/will-smith-apologizes-to-chris-rock-for-unacceptable-behavior-at-oscars-2022?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın