Will Smith, Ben Foster ile Neden 6 Ay Boyunca Konuşmadıklarını Açıkladı


Ben’in rol arkadaşıyla neden son dakikaya kadar mesafe koymaya karar verdiğine gelince, Cehennem veya Yüksek Su aktör, Will’den bu karara götüren belirli bir enerjiyi hatırladı.

Ben, “Setin ilk günü şaşırtıcıydı,” dedi. Kırmızı Masa Sohbeti bölüm. “Zincirlenmiş adamların yanından geçiyordum ve çok büyük şiddet durumlarında. Sonra onu hissettim. Onu görmedim, hissettim. Sette Will’di. Ama bildiğimiz gibi Will Smith değildi. O bir adamdı ve o adam titriyordu. Bu hayvansal bir şey. Açıklaması zor.”

Ben devam etti, “Ama derine inen bu adamın varlığını hissedebiliyordum. Ve onu geçtim ve ona yerini vereceğimi hissettim.”

Ve 54 yaşındaki oyuncuyla perde arkasında pek konuşmasa da Ben, Will’e ve yeteneğinin sergilediği yola büyük saygı duyduğunu belirtti.

Ben, “Bu, her şeye rağmen insan ruhuna hitap eden bir performans,” dedi. “Aşk için savaşmak. İnanç mücadelesi, aşk için dayanma ve katlanma mücadelesi. Will Smith’in bu filmde yaptıkları beni hayrete düşürdü.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358362/will-smith-reveals-why-he-and-lessigreateremancipationlessigreater-co-star-ben-foster-didn-t-speak-for-6-months-of-filming?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir