Will Smith, ‘Affedilemez’ Oscar Tokatı İçin Chris Rock’tan Özür diler – Hollywood Life


Will Smith, ‘kabul edilemez ve affedilemez’ davranışı için Chris Rock’tan özür diledi ve Oscar’da kendisine tokat attıktan sonra ‘şiddete yer yok’ dedi.

Will Smith “dünya çapında duyulan tokat” olarak bilinen olay için özür diledi. Sahneye çıkıp tokat attıktan sonra Chris Kaya Oscar törenlerinde, Kral Richard Oyuncu, eylemlerini “affedilemez” olarak nitelendirdi. Chris’e genel bir özür mektubu yazdı ve metni Instagram’a resim olarak yükledi. “Şiddetin tüm biçimleri zehirli ve yıkıcıdır,” diye uzun yazısına başladı.

Ardından, 94. Yıllık Akademi Ödülleri’nde duygularının kendisini en iyi şekilde ele geçirmesine nasıl izin verdiğini anlattı. “Dün geceki Akademi Ödülleri’ndeki davranışım kabul edilemez ve affedilemezdi,” diye devam etti. “Benim pahasına şakalar işin bir parçası ama Jada’nın tıbbi durumuyla ilgili bir şaka benim için çok fazlaydı ve duygusal olarak tepki verdim.”

Daha sonra hitap etti Herkes Chris’ten Nefret Eder aktör, tokattan bu yana ilk kez doğrudan halkın gözü önünde. “Senden herkesin önünde özür dilemek istiyorum, Chris,” diye ekledi. “Çizgiyi aştım ve yanılmışım. Utandım ve davranışlarım olmak istediğim adamın göstergesi değildi. Sevgi ve nezaketin olduğu bir dünyada şiddete yer yoktur.”

Ayrıca “Akademi, dizinin yapımcıları, tüm katılımcılar ve dünyanın dört bir yanında izleyen herkes” ile “Williams Ailesi ve Kral Richard Ailem”den özür diledi. Özürünü “devam eden bir çalışma” olduğunu belirterek sonlandırdı. Kaçırdıysanız veya bir şekilde Twitter’da duymadıysanız, Chris Rock Will’in karısı hakkında bir şaka yaptığında şok edici tokat oldu. Jada Pinkett-Smith’in başvururken kel kafa GI Jane. “Jada, bekleyemem GI Jane 2!” Chris şaka yaptı.

Jada, saç dökülmesine neden olan otoimmün bir hastalık olan alopesi hakkında halka açık bir şekilde konuştu. İlk başta gülse de, Jada şakadan pek hoşlanmadı ve sadece birkaç dakika sonra Will sahnede Chris’e tokat attı. Ulusal yayın, küfürlerle dolu anı keserken, bazı uluslararası yayınlar da şok edici anı buradan izleyebilirsiniz. Denzel Washington ve Bradley Cooper hararetli andan sonra Will’i teselli etmek için acele ettiler. Will, En İyi Erkek Oyuncu ödülünü alırken akademiden özür diledi ama eylemlerini savunuyor gibiydi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/will-smith-apologizes-chris-rock-oscars-slap-statement/

Yorum yapın