“Wicked” Yıldızı Ariana Grande ile Tanışın Split’ten Sonra Çıkıyor – Hollywood Life


"Wicked" Yıldızı Ariana Grande ile Tanışın Split'ten Sonra Çıkıyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

  • Ariana Grande, Ethan Slater ile birlikte ‘Wicked’ film uyarlamasında başrol oynayacak
  • Pop yıldızı geçtiğimiz günlerde kocası Dalton Gomez’den boşandı.
  • Ethan’ın yakın zamanda karısından ve tek çocuğunun annesinden ayrıldığı bildirildi.

Ariana Grande sürpriz ayrılığının ardından Broadway kostarlarından biriyle yoluna devam ettiği bildirildi ile koca dalton gomez. 30 yaşındaki pop yıldızı onunla çıkıyor Kötü ortak yıldız Ethan Slater31, göre İNSANLAR20 Temmuz’da iddia edilen haberi aktaran, “Ariana ve Dalton Ocak ayında ayrıldılar. O ve Ethan kısa süre önce çıkmaya başladılar ve karısından ayrıldı, ”dedi. HollywoodYaşamı yorum için Ariana ve Ethan’ın temsilcilerine ulaştı.

"Wicked" Yıldızı Ariana Grande ile Tanışın Split'ten Sonra Çıkıyor - Hollywood Life
Ethan Slater’ın Ariana Grande ile çıktığı bildirildi. (Gregory Pace/Shutterstock)

Ariana, üzerinde görüldüğü gibi, sevilen müzikalin film uyarlaması için Glinda cadısını mükemmelleştirmekle meşgul. instagramEthan, Elphaba’nın kız kardeşi Nessarose’un aşk ilgisi olan Boq rolünü üstlenirken, hakkında da paylaştığı instagram. Ariana, filmi Londra’da çekerken Dalton’dan ayrıldı. Ethan’ın beş yıllık eşinden de ayrıldığı bildirildi, ancak çiftin ne zaman ayrıldığı belli değil. 2012’den beri birlikteyizbölmek.

Sırasında HollywoodYaşamı Bildirilen romantizmin dibine inmeye devam ediyor, Ariana’nın hayatındaki söylentilere göre yeni adama daha yakından bakalım. Ethan hakkında her şeyi aşağıdan öğrenin.

Ethan Slater, Broadway Müzikalinde SpongeBob SquarePants’ı Canlandırdı

2 Haziran 1992 doğumlu Ethan Washington DC’de, drama sevgisini Vassar Koleji’ne ve ardından Büyük Beyaz Yol’a taşıdı. Kısa sürede başrolü oynayarak ün kazandı. Süngerbob karepantolon 2018’de Tony Ödülü’ne aday gösterildiği Broadway’de bir müzikal. “Bir şans eseriydi” dedi. İNSANLAR konsere iniş o yıl.

Ethan Slater, Ariana Grande ile Birlikte ‘Wicked’ Filmlerinde Boq Oynamaya Hazır

"Wicked" Yıldızı Ariana Grande ile Tanışın Split'ten Sonra Çıkıyor - Hollywood Life
Ariana GRande ve Ethan Slater, ‘Wicked’in film uyarlamasında birlikte rol alıyor. (Rob Latour/Shutterstock)

Belirtildiği gibi, iki yıldız dizide iki ikonik rolü üstleniyor. Kötü film serisi. Ariana’nın serinin ikinci bölümünde Glinda’yı oynaması planlanırken, Ethan da İkinci Bölüm’de Boq’ta başka bir deneme için imza attı. İlk taksit tatil sezonu için tam zamanında, 27 Kasım 2024’te düşecek. Wicked: İkinci Bölüm 26 Kasım 2025’te vizyona girecek.

Ethan Slater Lise Sevgilisiyle Evlendi

Ethan liseden sınıf arkadaşıyla evlendi Lilly Jay görüldüğü gibi Kasım 2018’de Burada. Ethan, ikinci yıldönümleri için paylaşılan Düğünlerinden muhteşem siyah beyaz bir fotoğrafın altına, “Evliliğin üzerinden iki yıl geçti ve biz hâlâ birbirimizi komik buluyoruz. Phew. Hayatımın aşkının yıldönümü kutlu olsun.”

Bu Yıl Bir Oğlunu Ağırladı

Ocak ayında Ethan, instagram kendisinin ve Lilly’nin ilk çocuklarının gururlu ebeveynleri olduğunu ortaya çıkarmak için. Ethan sevimli bir atlıkarınca fotoğrafında, üzerinde “Wicked Cute” yazan bir tulumun fotoğrafını “Süper belirsiz bir gönderi, ama artık bir bebeğimiz var” başlığıyla paylaştı ve daha sonra Anneler Günü’nde Instagram aracılığıyla anneler gününde bunu onaylayacaklarını doğruladı. bir oğlu karşıladı. “Dünyadaki en sevecen şefkatli ve harika annenin/kişinin ilk Anneler Günü kutlu olsun. – benden ve bu küçük adamdan,” diye yazdı Ethan.

Emmy Ödüllü Birkaç Şovda Konuk Oldu

Oyunculuk özgeçmişi söz konusu olduğunda Ethan beceriksiz değil. Drama yetenekleriyle sadece Broadway’i değil, birçok televizyon programını da ele geçirdi. Onu aşağıdaki gibi Emmy ödüllü programlarda becerilerini geliştirirken bulabilirsiniz: Kanun ve Düzen: SVU, Fosse/Verdon Ve Muhteşem Bayan Maisononun başına imdb.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-ethan-slater-5137904/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir