Who’s the Boss Devam Filmi ve Diğer Yeniden Başlatmalara İlişkin Bir Durum Güncellemesi


Patron kim? sonunda bir evi var.

Yaklaşık iki yıllık gelişim belirsizliğinden sonra, 1984’ten 1992’ye kadar sekiz sezon boyunca ABC’de yayınlanan sevilen sitcom’un devamı Amazon Freevee’de yayınlanacak. göre Hollywood Muhabiri.

Tony Danza ve Alyssa Milano Orijinal seriden emekli Tony ve bekar anne Samantha ile aynı evde yaşayan Tony ve Samantha Micelli rollerini yeniden canlandıracak. eğer kelime yok Judith IşıkTony’nin karısı Angela’yı oynayan veya Danny Pintaurooğlu Jonathan’ı oynayan , ortaya çıkacak.

Orijinal topluluğun beşinci üyesi, Katherine HelmondAngela’nın annesini oynayan , 2019 yılında 89 yaşında öldü.

Amazon Freevee, ilk olarak 2019’da IMDb TV olarak piyasaya sürülen, reklam destekli bir akış hizmetidir. Nisan 2022’de Freevee olarak yeniden adlandırıldı.

Freevee’nin mevcut orijinal programlama listesi şunları içerir: bosch kopup fırlamak, Bosch: Eski, hangi Mayıs ayında prömiyeri. Freevee aynı zamanda geleceğin evidir. Lise, ikiz kardeş müzik ikilisinin uyarlaması Tegan ve Sarasonbaharda prömiyeri planlanan anı.

Henüz prömiyer gününden bir haber yok. Patron kim? devamı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336157/a-status-update-on-the-who-s-the-boss-sequel-other-reboots?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir