Whoopi Goldberg, ‘The View’da Tim Scott’ı Yuhaladıktan Sonra Seyirciyi Durdurdu – Hollywood Life


whoopi goldberg, tim scott


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: ABC/Michael Brochstein/SOPA Images/Shutterstock

Hay aksi Goldberg stüdyo seyircisini susturdu Görünüm Cumhuriyetçi senatörü yuhaladıktan sonra Tim Scott 5 Haziran Pazartesi günü. Scott, 2024 seçimlerinde Cumhuriyetçilerin cumhurbaşkanı adayı için yarışıyor ve yardımcı sunucu ana navarro Florida Valisi adayı arkadaşını sordu Ron DeSantis’in “Eşcinsel Deme” tasarısını geçirdikten sonra kültür savaşı politikaları ve Disney ile savaş. Scott’ın tepkisi seyircilerde işitilebilir bir onaylamama uyandırdı, ancak Goldberg kargaşaya bir son verdi.

Navarro, Scott’a Cumhuriyetçilerin eğitim ve LGBTQ+ topluluğunu hedef alan politikalarında “fazla ileri gidip gitmediklerini” sordu ve yaklaşık 500 LGBTQ+ karşıtı yasa tasarısının çıkarıldığını belirtti. Scott, “kurumsal kültürde” “radikal solun karar vermesi” hakkında konuşmaya başladığında Ana, “Sence Disney radikal sol mu?”

Scott, seyirciler ona seslenmeye başlamadan önce Florida valisinin Disney’i nasıl idare ettiğini tartışmaya başladı. “Sanırım Disney, küçük çocuklarımız ve onların beyinlerinin yıkandığı şeylerle ilgili olduğu için, doğru olduğunu düşündüğüm konu yüzünden birkaç aydır bir savaş bölgesinde. Güney Carolina senatörü, stüdyodaki hayranlar onu yuhalamaya başlamadan önce, bu sorunla sağ ayakla başladığını sanıyordum, ”dedi.

Whoopi Goldberg, 'The View'da Tim Scott'ı Yuhaladıktan Sonra Seyirciyi Durdurdu – Hollywood Life
Whoopi, Cumhuriyetçi adayı yuhaladıktan sonra stüdyo seyircisini durdurdu. (ABC/Michael Brochstein/SOPA Images/Shutterstock)

Seyirci Scott’ı sıkıştırırken, Goldberg onların sözünü keserek saygılı davranmalarını istedi. “Hayır hayır. Burada değil! Üzgünüm efendim. Yuhalama. Bu Görünüm,” dedi. “Kabul ediyoruz [that] insanların söylediği her şeye inanmak zorunda değiliz ama lütfen burada insanları yuhalayamazsınız. Bunu yapamazsın. Lütfen devam edin.”

Seyirci sakinleştikten sonra Scott, düşüncesine devam etti ve 2020 seçimlerinin ardından Gürcistan’da çıkarılan ve çok eleştirilen bir yasaya işaret etti. Neyin “beyin yıkama” olduğunu açıklamadı. “Kültürümüzde meydana gelen beyin yıkamadan çocuklarımızı korumanın denklemin önemli bir parçası olduğunu düşünüyorum” dedi. “Radikal sol, Gürcistan eyaleti de dahil olmak üzere bir dizi konuya kurumsal bir bakış açısıyla dahil oluyor. [election] sözde yasa Jim Crow 2.0. Son seçim sonuçlarına baktığımızda gördüğümüz Jim Crow 2.0 değildi. Gördüğümüz şey, gerçek bir rekor kıran sayıda Afrikalı Amerikalının yalnızca oy kullanmakla kalmayıp aynı zamanda sandıkta başarılı olmasıydı. ”

Scott’ın görünüşü Görünüm yardımcı sunucuyla alenen rekabete girdikten sonra geldi Sevinç Behar onu “Afrikalı Amerikalıların bu ülkede ve diğer azınlıklarda karşı karşıya kaldığı sistemik ırkçılığı anlamamakla” suçladıktan sonra, başına Final. Scott, komedyenin yorumlarını “en aptalca, en saldırgan şey” olarak nitelendirmişti. Clay Travis ve Buck Sexton Gösterisi. Senatör, Pazartesi günleri dışarıda olduğu için Behar’la yüzleşemedi.

Goldberg ve Güneşli Hostin ikisi birden Scott’la yüzleşti sistemik ırkçılık konusundaki duruşu hakkında. Cumhuriyetçilerin “ırk konusunda koridorun her iki tarafının da daha iyi bir iş çıkarabileceğini” hissettiğini söylerken, “muhteşem iş” iyileştirme

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/05/whoopi-goldberg-audience-boo-tim-scott-the-view/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir