Whoopi Goldberg ‘The View’da Saldırgan Sözler Kullandığı İçin Özür Diledi – Hollywood Life


altın berg


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

Hay aksi Goldberg Romanlara karşı saldırgan bir karalama kullandığı için özür dileyen bir video yayınladı. Görünüm 15 Mart Çarşamba günü. Gösteri yayınlandıktan sonra, Görünüm 67 yaşındaki moderatörün kısa bir videosunu yayınlayarak, canlı yayın sırasında “Sıcak Konu” tartışması sırasında kullandığı dil hakkında daha fazla düşünmesi gerektiğini açıkladı.

Eski cumhurbaşkanı hakkında bir tartışma sırasında Donald Trump’ın yetişkin yıldızla iddia edilen ilişki Fırtınalı Daniels, yardımcı sunucu Alyssa Farah-Griffin iddia edilen ilişkinin eski cumhurbaşkanının destekçilerinin çoğunu rahatsız etmediğini söyledi. Whoopi ayrıca olası bir iddianamenin Trump’ın tabanını caydıracağını düşünmediği hakkında da konuştu, bu da hakareti kullandığı zamandı. “Seçimlerde bir şekilde aldatıldığına hala inanan insanlar, karısını yeterince önemsediğine ve bu parayı kişisel şeyinden ödeyeceğine hala inanacaklar” dedi.

Whoopi’nin kullandığı kelime, yıllar boyunca birçok tartışmaya yol açtı ve başına göre Romanlar tarafından saldırgan olarak kabul edildi. Nepal Rupisi. bu Merriam Webster sözlük terimin tanımı aynı zamanda onu “gayri resmi” ve “saldırgan” olarak sınıflandırır.

Programdan paylaşılan video klipte twitter Whoopi, bu kelimeyi geçmişinden hatırladığını ancak düşünmeden kullandığını açıkladı. “Belirli bir yaşa geldiğinde, çocukluğundan beri bildiğin ya da söylediğini hatırladığın sözcükleri kullanıyorsun ve bugün yaptığım da buydu ve yapmamam gerekirdi. Bunu söylemeden önce biraz daha düşünmeliydim ama yapmadım” dedi. “‘Hile yaptım’ demeliydim ve başka bir kelime kullandım ve gerçekten çok üzgünüm.”

Whoopi Goldberg 'The View'da Saldırgan Sözler Kullandığı İçin Özür Diledi – Hollywood Life
Whoopi, “The View”dan sonra kısa bir klipte özür diledi. (Gregory Pace/Shutterstock)

Bu, Whoopi’nin programda saldırgan bir dil kullandığı için ilk kez özür dilemesi değildi. Ocak 2022’de Holokost hakkında yaptığı bir yorumun ardından diziden iki hafta uzaklaştırma cezası aldı. Komedyen, grafik anılarla ilgili bir tartışma sırasında Holokost’un “ırkla ilgili olmadığını” söyleyince eleştirildi. maus. Çok fazla tepkiden sonra, bir özür tweet’i attı ve ifadesini netleştirdi. “Bugünkü programda Holokost’un ‘ırkla ilgili değil, insanın insana karşı insanlık dışı olmasıyla ilgili’ olduğunu söyledim. Bunun her ikisi hakkında olduğunu söylemeliydim, ”diye yazdı. “Düzeltilmiş duruyorum. Dünyanın dört bir yanındaki Yahudi halkı her zaman desteğimi aldı ve bu asla vazgeçmeyecek. Sebep olduğum incinme için özür dilerim.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/15/whoopi-goldberg-apologizes-offensive-word-the-view/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir