Whoopi Goldberg, Sunny Hostin’e ‘The View’da Kucak Dansı Verdi – Hollywood Life


whoopi goldberg, güneşli hostin


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: The Paley Center NY/Shutterstock için William Volcov/Marion Curtis/StarPix

Haftaya güçlü başlamak! Hay aksi Goldberg sıcak bir konu tartışması sırasında bazı hareketler yaptı Görünüm 22 Mayıs Pazartesi günü. Bekarlığa veda partilerinde aldatan kişilerle ilgili bir tartışma sırasında, Güneşli Hostin Kucak dansının nasıl bir şey olduğunu gerçekten bilmediğini ortaya çıkardı ve Whoopi ona şovdaki komik bir anı göstermeyi teklif etti.

Sohbetin başında Whoopi, evlilik öncesi kutlamalarda sadakatsizlikle ilgili bir araştırma yapıldığını açıkladı. “6.000 Amerikalıyla yapılan bir anket, %70’inin bekarlığa veda partilerinde kopya çektiğini ortaya çıkardı” dedi. “Hile, kucak dansından üçlü sekse kadar uzanıyordu. Bekarlığa veda partisinde üçlü seks yapacak kimin zamanı var?

Sunny araya girdi ve gösteri öncesi bir toplantı sırasında kucak dansının iyi olabileceğini düşünmesine rağmen fikrini değiştirmiş olabileceğini açıkladı. “Sıcak konular toplantımızda kucak dansının kopya çekmediğini söyledim ama bir düşünün, hiç kucak dansı görmedim. Yani belki de hile yapıyor!” alay etti. “İkisi de çıplak mı? Çünkü ikiniz de çıplaksanız bu aldatmaktır.”

Whoopi Goldberg, Sunny Hostin'e 'The View'da Kucak Dansı Verdi – Hollywood Life
Whoopi ve Sunny, Pazartesi günü ‘sıcak bir konu’ tartışması sırasında çok yakınlaştı. (William Volcov/Marion Curtis/The Paley Center NY/Shutterstock için StarPix)

Sunny, “bunun neye benzediğini gerçekten bilmediğini” açıklamaya devam ederken. Whoopi ona göstermeyi teklif etti ve masanın karşısına geçerek Sunny’nin tam önünde durdu. Whoopi hareketlerini göstermeye başlamadan önce, Sunny komedyene şaplak atıyormuş gibi yaptı, ancak yardımcı sunucuları kucak dansını yapanın Whoopi olacağını açıkladı. Whoopi, Sunny’ye kıçını sallamak da dahil olmak üzere bazı hareketler göstermeye devam etti ve seyirciler onu dövmek için alkışladı.

Whoopi’nin komik gösterisinden sonra Sunny, fikrini değiştirdiğini ve bunun hile yapmak olarak sayıldığını hissettiğini açıkladı. Bekarlığa veda partilerinde aldatma hakkında konuşmaya devam etmeden önce yardımcı sunucuları ana navarro araya girdi ve eğer kocası da kucak dansı yapıyorsa, hangi ünlüden kucak dansı yaptırmak istediğini açıkladı. “Dinle, eğer kucak dansı yapıyorsa. bir tane alıyorum Michael B. Ürdündiye şaka yaptı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/whoopi-goldberg-sunny-hostin-lap-dance-the-view-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir