Whoopi Goldberg, Sister Act 3 için Hayalindeki Kadroyu Açıkladı


Yıldız da benzer yorumlar yapmıştı. Görünüm 7 Ekim’de yaklaşan filmi ünlü konukla tartışırken Kathy NajimyHem orijinal filmde hem de 1993 devam filminde Rahibe Mary Patrick’i oynayan Kardeş Yasası: Alışkanlığa Dönüşaynı zamanda bir gencin de rol aldığı Lauryn Tepesi hip-hop grubunun baş şarkıcısı olarak ün kazanmadan ve Grammy ödülü kazanmadan yıllar önce Fugees. Lizzo, performans sırasında karaktere haraç ödemişti. 2019 MTV Film ve TV Ödülleri.

Bir EGOT kazananı olan Whoopi, Najimy’ye Disney’in yeni çıkan Disney+’ı üretme kararını düşündüğünü de söyledi. Hokus pokus Aktrisin 1993 kült komedisindeki Mary rolünü yeniden canlandırdığı devam filmi, şirkete yeni bir film daha geliştirmesi için ilham vermişti. kardeş Yasası.

“O rahibeleri oraya geri koyun,” dedi Whoopi, “ve bak bakalım meyve suyu var mı!”

Eylülde, Tyler dedi Görünüm için “iyi bir senaryoya” sahip olduklarını kardeş hareket 3 ve “harika bir başlangıç ​​yaptı”.

“Sadece herkesin doğru yönde hareket etmesini sağlamaya çalışıyoruz, böylece devam ettirebiliriz” diye ekledi.

Whoopi, yöneticilerden bir başkasına yeşil ışık yakma konusunda başlangıçta isteksizlik olduğunu söyledi kardeş Yasası devamı. “Uzun süredir ılıktı,” dedi. “Kimsenin görmek istemediğini söylediler. Sonra Tyler içeri girdi ve ‘Görmek istiyorum’ dedi. Ve bildiğim bir sonraki şey, biz vardık!”

Tyler, “Eh, bu da onu görmek isteyen milyonlarca insana sahip olmanın gücü. Demek istediğim, hepimiz görmek istiyoruz. Çocuklarım onu ​​görmek istiyor.”

Orijinal hakkındaki 30 sırrı inceleyin kardeş Yasası aşağıdaki filmi:


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350681/whoopi-goldberg-reveals-her-dream-cast-for-sister-act-3-as-anticipated-sequel-moves-ahead?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir