Whoopi Goldberg, Prens Harry ve Meghan Markle’ın Araba Takibine Tepki Verdi – Hollywood Life


whoopi goldberg harry ve meghan araba kovalamacası


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: AFFI/Shutterstock

Bunun açıklanmasının ertesi günü Prens Harry38 ve eşi, Meghan Markle41, New York’ta paparazziler tarafından agresif bir şekilde takip edildi, aktris Hay aksi Goldberg, 67, düşüncelerinden geri durmadı! komedyen ve Görünüm ortak sunucu, popüler talk show’un 18 Mayıs bölümünde göründü ve araba kovalamacasının ciddiyetini sorguladı (izle Burada). Whoopi, “Sözcüleri bunu felakete yakın bir araba kovalamacası olarak nitelendirdi,” diye söze başladı. “Başkaları bunun fena olmadığını söyledi, ama bence New York’taki insanlar New York’ta araba kovalamacasının mümkün olup olmadığını biliyorlar, hepimiz sinemaya zamanında yetişirdik.”

ek olarak Kardeş Yasası yıldız, araba kovalamacalarının Big Apple’dan ziyade Los Angeles’ta daha olası göründüğünü açıkladı. “Sanırım sözcüleri, sizin Los Angeles’ta genel olarak atıfta bulunacağınız bir şeye atıfta bulundu. Orası kovalamacaların olduğu, yüksek hızlarda hareket edebileceğin yer,” diye devam etti Whoopi. “Agresif paparazzilerle uğraştıklarını düşünüyorum, ama bunun nerede olduğunu sanmıyorum, bilirsiniz, televizyonda seyrediyorsunuz… sadece arabaların gidişini izliyorsunuz… çünkü bu New York’ta işe yaramıyor.”

Whoopi’nin yardımcı sunucusu, Sevinç Behar, 80, onunla aynı fikirdeydi ve NYC’deki ambulanslarla yaşadığı deneyimden bahsetti. Joy, “Bazen şehirde oluyorum ve bir ambulansın geçmeye çalıştığını duyuyorum ve ‘O kişi öldü’ diye düşünüyorum,” diye paylaştı Joy, Whoopi’nin “Çünkü geçemezsin!” Sussex Dükü ve Düşesi, 16 Mayıs’ta Bayan Vakfı galasından ayrıldıktan sonra paparazziler tarafından kovalandı. Etkinlikte Meghan, aktivist tarafından Vizyon Kadınları Ödülü’ne layık görüldü. Gloria Steinem89.

whoopi, harry & meghan araba kovalamacasına tepki verir
Whoopi Goldberg, ‘The View’da Prens Harry ve Meghan Markle’ın paparazzilerin araba kovalamacasına tepki gösterdi. (AFFI/Shutterstock)

Rahmetli annesinin yaşadığı korkunç olayın ardından Prenses Diana1997’deki araba kazasının ardından NYPD, Harry ve karısının olayı hakkında bir açıklama yaptı. “16 Mayıs Salı akşamı NYPD, Sussex Dükü ve Düşesi’ni koruyan özel güvenlik ekibine yardım etti.” HollywoodLife Okumak. “Ulaşımlarını zorlaştıran çok sayıda fotoğrafçı vardı. Sussex Dükü ve Düşesi varış yerlerine vardı ve bununla ilgili herhangi bir çatışma, celp, yaralanma veya tutuklama bildirilmedi.”

İki çocuk babası sözcüsü anlattı CNN takibin “iki saatten fazla” sürdüğünü ve ciddi hasara neden olabileceğini söyledi. 17 Mayıs tarihli açıklamada, “Dün gece, Sussex Dükü ve Düşesi ile Bayan Ragland, son derece saldırgan bir paparazzi çetesinin elinde neredeyse feci bir araba kovalamacasına karıştılar.” “İki saatten fazla süren bu amansız kovalamaca, yoldaki diğer sürücülerin, yayaların ve iki NYPD memurunun karıştığı çok sayıda yakın çarpışmayla sonuçlandı.” Eski Kıdemli Kraliyet üyeleri, “kamuya mal olmuş bir kişi olmak, halkın belli bir düzeyde ilgisini gerektirir, asla kimsenin güvenliği pahasına olmamalı. Elde edilme biçimleri dikkate alındığında, bu görüntülerin yayılması, dahil olan herkes için tehlikeli olan son derece müdahaleci bir uygulamayı teşvik ediyor.”

Whoopi’nin yorumları arasında, Prenses Diana’nın eski koruması, Ken İskelesiITV’lerle sohbet ederken konuyla ilgili görüşlerini paylaştı Günaydın Britanyaaracılığıyla New York Postası. Perşembe günü “Paparazzilerle en iyi ihtimalle konuşulabilir ama en kötü ihtimalle baş belasıdırlar” dedi. “Ama herhangi bir kişinin ölümüne neden olmak için dışarıda değiller. O yüzden orada biraz dikkatli olmamız gerektiğini düşünüyorum.” Pek çok kişinin bildiği gibi, Harry’nin annesi, Fransa’nın Paris kentinde benzer şekilde agresif bir paparazzi kovalamacasının ardından 1997’de öldü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/18/whoopi-goldberg-reacts-prince-harry-meghan-markle-car-chase-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir