Wendy Williams Yeni Fotoğrafını Paylaştı, Yasal Sorunlar Arasında ‘Hazır’ Olduğunu Söyledi – Hollywood Life


Eski talk show sunucusu, hayranlarına ‘hazır’ olduğunu söylemek için Instagram’a gitti, ancak daha fazla ayrıntı açıklamadı.

Wendy Williams 6 Nisan Çarşamba günü yeni bir Instagram fotoğrafında yüzünde kocaman bir sırıtış vardı. 57 yaşındaki televizyoncu, başlıkta tam olarak neye hazır olduğunu açıklamasa da basitçe “hazır” olduğunu yazdı. . Yine de gülümseyen bir emoji de içeriyordu. Yine de Wendy büyük bir Louis Vuitton çanta taşırken siyah bir elbisenin üzerine leopar desenli bir kürk manto sallarken harika görünüyordu.

Wendy neye hazır olduğunu açıklamazken, Şubat ayında Wendy’nin “yetkisiz bir kişi” olduğunu söyleyen belgeleri sunan bankası Wells Fargo’dan yasal sorunlarla karşı karşıya kaldı. Bankalar, Wendy’nin avukatının talk show sunucusunun iki hafta boyunca hesaplarına erişiminin reddedildiğini söylemesinin ardından iddiada bulundu. Wendy, bankaya karşı yasal işlem başlatmak için dava açtı. Banka, Wendy’nin bir vesayete ihtiyacı olduğunu söyledi. Wendy ayrıca Graves hastalığıyla mücadelesi nedeniyle şimdi iptal edilen şovuna uzun bir ara vermişti.

Wendy uzaktayken Wendy Williams Gösterisibir dizi konuk ev sahibi onun yerine doldurdu, Şubat ayında onun yerine geçeceği açıklanıncaya kadar Sherri Çoban Wendy’nin yerine kendi talk show’unu yapacaktı. Debmar-Mercury eş başkanları Mort Marcus ve Ira Bernstein yeni projeye başlamanın “acı tatlı” olduğunu duyurdu. O zaman yaptıkları açıklamada, “Hepimizin Wendy’ye büyük bir sevgisi ve yakınlığı var” dediler. “Wendy iyileşme yolunda devam ederken gösteriye ev sahipliği yapmak için hala müsait olmadığından hayranlarımız, istasyonlarımız ve reklam ortaklarımızın bu geçişi şimdi yapmaya başlamasının en iyisi olduğuna inanıyoruz. Gelecekte Wendy ile tekrar çalışabilmeyi umuyoruz ve ona hızlı ve tam bir iyileşme dilemeye devam ediyoruz.”

Wendy Williams Yeni Fotoğrafını Paylaştı, Yasal Sorunlar Arasında 'Hazır' Olduğunu Söyledi – Hollywood Life
Wendy yeni bir gönderide hayranlarına ‘hazır olmalarını’ söyledi. (Gregory Pace/Shutterstock)

İptal duyurulmadan önce, Wendy bir plajda bir video çekmiş ve yakın gelecekte “daha güçlü bir şekilde geri döneceğini” duyurmuştu. İçinde Günaydın Amerika İptalin ardından yapılan röportajda sunucu, gösteriye kısa sürede geri döneceğini tahmin ettiğini söyledi. “Bana yaklaşık üç ay ver,” dedi. “Uğraşmam gereken özel şeyler var ve sonra geri dönmeye, özgür olmaya ve kendi işimi yapmaya hazır olacağım. İzlemeye devam edin çünkü geri döneceğim Wendy Şovuher zamankinden daha büyük ve daha parlak.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/06/wendy-williams-new-photo-ready-legal-issues/

Yorum yapın