Wendy Williams Sağlık Tesisinden Girdikten Sonra Evde


Sağlık sorunlarının yanı sıra, eski radyo DJ’i bu yılın başlarında yasal bir savaşta Wells Fargo ile de karşı karşıya kaldı. Şubat 2022’de New York Eyaleti Yüksek Mahkemesine sunulan ve E! Wendy, bankanın “akılsız” olduğu iddiaları nedeniyle finansal varlıklara erişimini reddettiğini iddia etti.

O sırada, Wendy’nin avukatı LaShawn Thomas Wendy’nin “yiyecek ve bunun gibi şeyler için ödeme yapabileceğini” ortaya koyan iddialarını destekledi, ancak müşterisi “çevrimiçi hesaplarına giriş yapamıyor ve varlıklarında neler olduğunu göremiyor”.

Ayrıca Wendy’nin “hesaplarından hangi öğelerin kesildiğini” göremediğini söyledi.

Ancak bankanın bir sözcüsü E! Şubat ayında “Wells Fargo’nun önceliği, Bayan Williams’ın mali durumu ve mahremiyetinin korunmasıdır” haberi.

Açıklama şöyle devam etti: “Mahkemeye ifade ettiğimiz gibi, Wells Fargo, geçmişte ve düzenli olarak hesaplarından ödenen faturalar için doğrudan alacaklılarına fon sağlamak için Bayan Williams’ın avukatıyla çalışmaya açık.”

Dava şu anda mühür altında, yani mahkeme karar vermedikçe dosyalanan hiçbir belge kamuya açık olmayacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350969/wendy-williams-%22home-and-healing%22-after-entering-wellness-facility?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir