Wendy Williams, Nadir Görünüşte Met Gala After Party’ye Katıldı – Hollywood Life


Wendy Williams, Nadir Görünüşte Met Gala After Party'ye Katıldı - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: North Woods / BACKGRID

“Yo, Met Gala için New York’a geldi,” Jason Lee, kurucusu Hollywood’un Kilidi Açıldı, 2 Nisan Instagram videosunda söyledi. “Ama New York City’deki en seksi randevu olmadan dışarı çıkmayacaktım.” 44 yaşındaki Jason, yanında kimin olduğunu ortaya çıkarmak için kamerayı çevirdi. Wendy Williams! 57 yaşındaki Wendy, ticari markası “Nasılsın” dan birini kameraya vermeden önce bir gülümsemeyle parladı. Jason’ın tüm takipçilerine çabucak “güle güle” derken paylaşmak istediği buydu.

“Nasılsınız çünkü biz ouuuusssiiidddeee. Sevgilime merhaba de ki ona sevgimi gösterebileyim! #METGALA,” Jason videoya bir açıklama yaptı. O ve Wendy, New York City’deki The Standard Hotel’deki parti sonrası partiye katıldılar. Wendy, etkinlik için katmanlı bir elbise giydi ve her pilili gözyaşı farklı bir canlı renge sahipti. Ayrıca elbiseyi rengarenk spor ayakkabılarla eşleştirdi ve bu partide rahatlığı akıllıca seçti. Jason, siyah brokarla kaplı bir smokin giyerek daha resmi tuttu.

Wendy Williams, Nadir Görünüşte Met Gala After Party'ye Katıldı - Hollywood Life
(North Woods / BACKGRID)
Wendy Williams, Nadir Görünüşte Met Gala After Party'ye Katıldı - Hollywood Life
Kuzey Ormanı / ARKA GRİD

Wendy’nin Met Gala’daki parti sonrası görünümü, zorlu bir yılda gelir. Şubat ayında üreticiler geride Wendy Williams Gösterisi Wendy’nin uzun ara vermesinin (sağlık sorunları nedeniyle) ortasında sona ereceğini duyurdu. Sherri ÇobanMola sırasında Wendy’nin yerine geçen , kendi şovunu alacak. ispanyol şarabı Gündüz TV programında Wendy’nin yerini alacak.

Wendy, “Artık 57 yaşındayım ama 25 yaşındaki bir kişinin zihnine ve bedenine sahibim” dedi. Günaydın Amerika Martta. Wendy, talk show dünyasına geri dönme fikriyle “çok rahat” olduğunu söyledi. “Bana yaklaşık üç ay ver,” dedi. “Uğraşmam gereken özel şeyler var ve sonra geri dönmeye, özgür olmaya ve kendi işimi yapmaya hazır olacağım. İzlemeye devam edin çünkü geri döneceğim Wendy Şovuher zamankinden daha büyük ve daha parlak.”

Wendy ayrıca Şubat ayında Well Fargo Bank’tan bazı rahatsız edici haberler aldı. Finans enstitüsü, New York Yüksek Mahkemesine Wendy’nin sağlığı hakkında bir duruşma talep eden bir mektup gönderdi. Wells Fargo, Wendy’nin vesayete ihtiyacı olan “yetersiz bir kişi” olduğunu iddia etti. Wells Fargo’nun avukatı, David H. Pikus, Wendy’nin eski uzun süredir mali danışmanı olan bir mektupta iddia etti, Lori Schiller, “son zamanlarda tanık olunan sömürü belirtileri, [Williams’] Çevresindeki insanlar hakkında kendi ifade ettiği endişeler. Wendy’nin avukatı, “haksız nüfuz ve mali sömürünün kurbanı olduğu” iddialarını reddetti.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/03/wendy-williams-met-gala-after-party-video-photos/

Yorum yapın