Wendy Williams İki Aylık Tedaviden Sonra Rehabilitasyondan Ayrıldı – Hollywood Life


Wendy Williams İki Aylık Tedaviden Sonra Rehabilitasyondan Ayrıldı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Wendy Williams58 yaşında, rehabilitasyonda iki ay geçirdikten sonra “iyileşiyor”. Talk show sunucusu tedavi görüyor ve tamamlamayı planladığı işi tamamladığına göre artık hayatında “ileriye gitmeye” hazır. Sayfa Altı. Wendy’nin temsilcisi, “Wendy Williams’ın Ağustos’tan beri bir sağlıklı yaşam tesisinde kaldıktan sonra evde olduğunu ve iyileştiğini bildirmekten mutluluk duyuyoruz” dedi. Shawn Zanottiçıkışa verdiği açıklamada.

Wendy’den hayranlarına bir mesaj göndermeden önce, “Wendy önümüzdeki yol için heyecanlı ve birçok projesini yayınlamayı dört gözle bekliyor” diye ekledi. Hayranlarıma sevginiz, desteğiniz ve birçok duanız için teşekkür ederim, geri döndüm ve her zamankinden daha iyiyim.

Wendy Williams
Wendy önceki bir gezi sırasında. (Sıçrama Haberleri)

Wendy’nin rehabilitasyondan taburcu edildiği bildirildi, Shawn söyledikten bir ay sonra HollywoodYaşam yönetmeye çalıştığı “genel sağlık sorunları” nedeniyle tesiste olduğunu söyledi. “Wendy, genel sağlık sorunlarını yönetmek için yardım arayan bir sağlıklı yaşam tesisine girdi.” Shawn bir Eylül basın açıklamasında söyledi. “The Wendy Experience Podcast ile kariyerinde bir sonraki aşama için büyük bir geri dönüşe hazırlanırken sağlığına ve zindeliğine odaklanmak için biraz zaman alıyor.”

“Hanım. Williams, dünyanın en iyi doktorlarından oluşan bir ekip tarafından tedavi ediliyor” dedi. “Bu süreçte dualarınızı ve iyi dileklerinizi rica ediyoruz.”

Wendy Williams
Wendy önceki bir gezi sırasında tekerlekli sandalyede. (Felipe Ramales / SplashNews)

Wendy’nin son birkaç yıldaki sağlık sorunları, popüler talk şovundan uzaklaşmasına neden oldu. Wendy Williams Gösterisi, 2021’de. Daha önce bazı sorunların Graves hastalığı ve lenfödem içerdiğini doğrulamıştı. 2017’deki şovunda bayıldı ve o zamandan beri daha fazla sağlık sorunuyla mücadele ediyor gibi görünüyordu, ancak yıllar içinde bazı sorunlar hakkında açık ve kapalıydı.

Wendy’nin geçmişte açtığı mücadelelerden biri, madde bağımlılığı ile mücadelesiydi. Daha önce ayık yaşam tesislerini kontrol etti ve programında bundan bahsetti. Eski kocasıyla yaşadığı acılı boşanmadan da bahsetti. kevin avcı2020’de. Onu kendisini aldatmakla ve 2019’da başka bir kadından çocuk babası olmakla suçladı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/wendy-williams-leaves-rehab-two-months-treatment/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir