Wendy Williams Gösteriden Uzakta Glam Fotoğrafını Paylaştı


Nasılsın’, Wendy Williams? Çünkü her zamanki gibi şık görünüyorsun!

57 yaşındaki moda öncüsü paylaştı Instagram fotoğrafı 6 Nisan’da, onun yokluğunun ortasındayken Wendy Williams Gösterisi.

Anlık görüntüde Wendy, eşleşen bir Louis Vuitton çantasıyla çita desenli bir palto giyerken görülüyor. Görünümü sade siyah bir elbise ve parlak bir gülümsemeyle eşleştirdi ve “Hazır” yazısının altına yazdı.

Wendy’nin gönderisi, TV kişiliğinin “devam eden tıbbi sorunlar” nedeniyle kendi adını taşıyan talk şovuna ara vereceğinin açıklanmasından altı ay sonra geldi.

Yokluğunda, çok sayıda ünlü de dahil olmak üzere Leah Remini, Whitney Cummings ve Michael Rapaport– onun yerine konuk ev sahibi olarak göründü. 22 Şubat’ta Debmar-Mercury eş başkanları Mort Marcus ve Ira Bernstein duyurdu Sherri ÇobanWendy’yi sağlık izni sırasında konuk eden Dr. Wendy Williams Gösterisi‘nin geçerli zaman dilimleri.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326359/wendy-williams-shares-glam-photo-amid-absence-from-the-wendy-williams-show?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın