Wango Tango’daki Karşılaşmalarının İçinde – Hollywood Life


Shawn Mendes, Camila Cabello


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Shawn Mendes23 ve Camila cabello, 25 yaşında, ikisi de geçen hafta sonu Wango Tango’da performans sergilediklerinde garip bir karşılaşma yaşayabilirlerdi, ama ortaya çıktı ki, etkileşim kurdular ve iyi gitti. Kasım ayında ayrılan şarkıcılar, popüler müzik etkinliğinde bile “konuştu” ve aşklarının bitiminden beri “flört en iyi arkadaşlar” gibi davrandılar.

“Tabii ki, Shawn ve Camila, Wango Tango’da konuştu ve sohbet etti. Her ne kadar garip olması beklense de, bu onlar için değil” dedi. HollywoodYaşam. “Birbirlerinden kaçmaları ve hiçbir şey söylememeleri onlar için daha da garip olurdu. Bu, birbirleriyle ilk karşılaşmaları değil ve dışarıdan bir bakış açısıyla, birbirleriyle etkileşimleri her zaman biraz flörtöz ama şehvetli bir şekilde değil. Birbirlerine çok fazla sevgi ve saygı duyan flörtöz en iyi arkadaşlar gibiler.”

Shawn Mendes
Shawn Mendes, Wango Tango’da. (Deklanşör)

Kaynak, “Profesyoneller gibi hallettiler” diye devam etti. “Ayrıca, Shawn ve Camila’nın ayrılığı kötü değildi ve birbirleri hakkında sadece iyi şeyler söylediler. Saçma sapan konuşmalar yoktu ve bunun olgun bir ayrılık olduğu konusunda hiçbir suçlama yok ve birbirlerine hala çok saygıları ve sevgileri var.”

İçeriden birine göre, eskilerin aynı profesyonel çevreleri nedeniyle ilk kez bağlandığı ortaya çıktı ve her ikisinin de aynı tür bir kariyere sahip oldukları için bazen “aynı konserlerde rezerve edilebileceklerini” anlıyorlar. İçeriden biri, “Aynı yönetime sahipler ve bu onları ilk etapta bir araya getiren şeyin bir parçasıydı” dedi. “Hep aynı yerlerde aynı saatlerde rezerve edildiler ve hala da öyleler. İçlerinden biri ayrılmaya karar vermedikçe, ki bu, kariyerlerinin ne kadar iyi gittiği düşünüldüğünde şüphelidir, aynı konserlerde yer alacaklarını biliyorlar. İkisinin bunu tuhaflaştırmaması, etraflarındaki tüm insanlar için her şeyin daha sorunsuz yürümesini sağlıyor.”

Camila cabello
Camila Cabello, Wango Tango’da. (Deklanşör)

Wango Tango’dan önce, 2019 yazından Kasım 2021’e kadar birlikte olan Shawn ve Camila’nın Mayıs ayında Met Gala’da daha erken bir yarışmaya katıldığı bildirildi. Büyük etkinlikte “kısaca konuşurken görüldüler” ve içeriden bir başkasına göre etkileşim “arkadaşça” ve “gerçek”ti.

İçeriden biri, “Camila ve Shawn, ayrılıklarından bu yana birbirlerine samimi davrandılar ve birkaç farklı vesileyle konuşup bir araya geldiler” dedi. “Her ikisi de birbirlerine karşı çok fazla sevgiye sahip oldukları konusunda çok açık sözlüler. İkisi de yetişkin ve diğer kişinin orada olduğunu kabul etmemek garip olurdu – tam tersi değil. Camila ve Shawn her zaman birbirlerinin kalbinde özel bir yere sahip olacaklar ve arkadaş kalmaya devam edecekler. Met Gala’da birbirlerini gördüklerine gerçekten sevindiler. Geçmiştekilere katılırken çok eğlendiler ve bu da farklı değildi.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/06/shawn-mendes-camila-cabello-wango-tango-run-in/

Yorum yapın

SMM Panel