Wagatha Christie Davası: Coleen Rooney’i Çözmek ve Rebekah Vardy Dramı


Sızan Instagram hikayeleri, viral tweet’ler ve solo bir operasyon, İngiltere’de devam eden iftira davasında rol oynayan unsurlardan sadece birkaçı. Coleen Rooney ve Rebekah Vardyiki önde gelen İngiliz futbol yıldızının eşleri.

10 Mayıs’ta, sözde Wagatha Christie davası, 40 yaşındaki Rebekah’ın 36 yaşındaki Coleen’e Haziran 2020’de hakaret davası açmasından yaklaşık iki yıl sonra, Londra Yüksek Mahkemesinde resmen yargılandı.

Coleen, 13 Mayıs’ta yaptığı bir tanık ifadesinde, Rebekah’nın diğer futbol eşini kendisine “suçlu” olarak “ihanet ederken” yakaladıktan sonra başkalarının özel bilgilerini basına sızdırmasına “son verdiğine” “sona ermekten memnun olduğunu” söyledi. – “sokma operasyonu” olarak tanımlandı.

Bu noktaya kadar davayı takip etmediyseniz, sizi koruduk. Her şey Ekim 2019’da, eski futbolcunun eşi ve Derby County FC menajeri Coleen ile başladı. Wayne Rooney– Leicester City sporcusu ile evli olan Rebekah’yı suçladı Jamie Vardyonun hakkında yanlış hikayeleri İngiliz tabloidine sızdırmaktan Güneş artık viral bir tweet’te.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330965/wagatha-christie-trial-untangling-the-court-battle-between-coleen-rooney-and-rebekah-vardy?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın