Vücut geliştirmeci Justyn Vicky, Halter Boynuna Düştükten Sonra 33 Yaşında Öldü


Fitness topluluğu kendilerinden birini kaybetti.

Vücut geliştirmeci Justin Vicky Endonezya’nın Sanur kentindeki The Paradise spor salonunda antrenman yaparken 450 pound’dan daha ağır bir halterin boynuna düşmesi sonucu 15 Temmuz’da öldü. Günlük mail. 33 yaşındaydı.

Outrun bildirdiğine göre, etkileyici, bir gözcünün gözetiminde squat press yapıyordu, bildirildiğine göre bar boynuna düştü. Daha sonra hastaneye kaldırılarak acil ameliyata alındı, ancak maalesef hayatını kaybetti.

Kısa bir süre sonra, Paradise Bali, Justyn’e ve onun fitness dünyası üzerindeki etkisine bir saygı duruşunda bulundu.

“Justyn bir fitness uzmanından daha fazlasıydı; o bir ilham, motivasyon ve sarsılmaz destek ışığıydı.” spor salonunun hesabı okundu. “Onun bulaşıcı enerjisi ve başkalarının hayatlarını dönüştürmesine yardımcı olma konusundaki gerçek tutkusu bizi derinden etkiledi. Sayısız antrenman, cesaret verici sözler ve şefkatli rehberlik sayesinde, fitness yolculuklarımızın ve spor salonu ailemizin vazgeçilmez bir parçası oldu.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380952/bodybuilder-justyn-vicky-dead-at-33-after-450-pound-barbell-falls-on-his-neck?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir