vRHOC’den Shannon Beador Eski David’le Sürpriz Bir Buluşma Gerçekleştirdi


Sonuçta OC küçük bir dünya!

bu Orange County’nin Gerçek Ev Hanımları yıldız Shannon Boncuk eski kocasıyla beklenmedik bir karşılaşma yaşadı david beador.

59 yaşındaki Shannon, The Quiet Woman restoranındaki sürpriz buluşmayı sırıtarak andı. instagram 58 yaşındaki David’in yer aldığı özçekim. Bu nostaljik fotoğraf, takipçilerini anılar şeridinde bir yolculuğa çıkardı.

bu RHOC yıldız fotoğrafına “@thequietwomancdm’de ​​kiminle karşılaşacağını asla bilemezsin” yazdı.

Bu, Shannon’ın “Yıllar Oldu” hashtag’inde belirtildiği gibi, eski sevgililer arasındaki ilk halka açık etkileşimi işaret ediyordu.

Gönderi, elbette, diğer RHOC yıldızları tarafından fark edilmedi. Vicki Günvalson yeniden bir araya gelmeyi alkışladı: Shannon ve David’in üç kızına atıfta bulunarak “Kızlarınız mutlu olacak”: Sophie21 ve ikizler yıldız Ve Adaline18. Tamra Yargıç sürpriz bir emoji ile “Sanırım çok erken ayrıldım” yorumunu yaptı.

Shannon ve David’in yolculuğu, keyifli bir yolculuktan başka her şeydi. Çift 2000 yılında evlendi ve David’in sadakatsizliği ayrılmalarına yol açana kadar neredeyse yirmi yıllık evliliği atlattı. Nisan 2019’da resmen boşandılar.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376303/lessigreaterrhoclessigreater-s-shannon-beador-has-a-surprise-reunion-with-ex-husband-david-beador?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir