VPR’den Tom ve Raquel Öpüştükten Sonra İlişki Güncellemesini Paylaşıyor


Tom Schwartz ve Raquel Leviss öpüşüyor ve anlatıyor.

bu Vanderpump Kuralları yardımcı yıldızlar, geçen yıl 10. sezonu çekerken dudaklarını kilitledikleri bildirildikten sonra hayranlarını çılgına çevirdi. Şimdi, iki Bravolebrity, dizinin 8 Şubat’taki prömiyerinden önce ilişkilerinin bugün nerede olduğunu açıklıyor.

Raquel, 8 Şubat’taki bölümünde özel olarak “Çıkmıyoruz ama gerçekten iyi arkadaşız” dedi. E! Haberler (bu akşam saat 23:00’de E’de yayınlanıyor!). “Onun arkadaşlığından gerçekten zevk alıyorum ve o harika bir adam.”

Tom şaka yollu “Bekarım, karışmaya hazır değilim. Aşkı aramasam da kendime yeniden aşık oluyorum ama egoist bir şekilde değil.”

TomTom’un ortak sahibi eski eşine de seslendi Katie Maloney İlişkilerini öğrendikten sonra “şok edici” olarak adlandırdığı mutsuz yanıt.

E’ye “Yaptığımda çok masum hissettim, hiçbir şey düşünmedim,” diye açıkladı! “Eğlenceli, küçük, tuhaf bir öpücük gibiydi ve sonra birdenbire dünyam alt üst oldu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364296/lessigreatervprlessigreater-s-tom-schwartz-and-raquel-leviss-share-relationship-update-after-season-10-kiss?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir