VPR’den Lala Kent’in Amazon’da Bulunması Gerekenler, En Çok Puan Alan 4 Dolarlık Bir Ürün İçeriyor


Lala Kent’in seçtiği bu ürünleri bu fiyatlara beğeneceğinizi düşündüğümüz için ekledik. Lala, Amazon Influencer Programı için ücretli bir sözcü. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Vanderpump Kuralları yıldız Lala Kent her şey uygun fiyatlı buluntularla ilgili. Bravolebrity, “Banka hesaplarımızda dostça olan şeyler istiyorum, sonsuza kadar sürmelerini istiyorum ve onları 101 farklı şekilde giymek istiyorum.”

“Senin için iyi şeylerim var. deri, dudaklar, mücevherlerVe Giyim. Seni her yönden korudum. Haydi patlatalım,” dedi Lala, alışveriş yapanlara Amazon Canlı oturumu.

Lala’nın vazgeçilmez güzellik ürünlerinden biri bu 4 dolarlık dudak parlatıcısı 20.600’den fazla 5 yıldızlı Amazon incelemesiyle. Lala’nın satın alınması gereken diğer ürünleri şunları içerir: kot pantolon, havacı güneş gözlüğüve bir nervürlü tulum.

Onlara Bunlarla Lala Verebilirsin Amazon tavsiyeler bir VPR hayranların favorisi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368054/lessigreatervanderpump-ruleslessigreater-star-lala-kent's-amazon-picks-include-a-dollar4-must-have-with-20600+-5-star-reviews?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir