VPR’den Lala Kent Bu Güzellik Ürününü 5 Yaşından Beri Kullanıyor


Lala Kent’in seçtiği bu ürünleri bu fiyatlara beğeneceğinizi düşündüğümüz için ekledik. Lala, Amazon Influencer Programının ücretli sözcüsüdür. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Vanderpump Kuralları yıldız Lala Kent tamamen sadakatle ilgili, özellikle de cilt bakımı rutini söz konusu olduğunda. Yeni ürünler denemekten ve yaratmaktan hoşlanmasına rağmen, beş yaşından beri rutininde olan bir şey var.

Lala paylaştı sahip olunması gereken ürün makyaj, saç bakımı ve moda için sahip olması gereken diğer bazı şeylerle birlikte Amazon Canlı oturum. Beverly Hills’in Real Housewives’ından ilham alan iki seçki dahil etti simgeler Lisa Vanderpompa ve Kyle Richards. Ve elbette, kendi markasından bazı güzellik şartlarını paylaştı. Onlara Lala Güzelliği Veronuruna adını verdiği gölgelerle Stassi Schröder ve Katie Maloney.

Lala’nın “hayatta kalamayan” olmazsa olmazları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Bravo yıldızı onunla uygun fiyatlı tutar Amazon “Herkesin düşündüğünün aksine, bir bütçeyle oynamayı seviyorum” diye ısrar ediyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335014/vanderpump-rules-lala-kent-beauty-essentials?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel