VPR’den Brittany Cartwright, Stassi Schroeder ile “Rift”i Açıklıyor


jax taylor hayır olabilir. Grubunda 1 kişi var, ancak şimdilik bu grup artık içermiyor Stassi Schröder ve beau clark.

bu Vanderpump Kuralları şap ve eşi, Brittany Cartwright, geçtiğimiz ay Stassi ve Beau’nun İtalya’daki düğününe katılmayan çiftle şu anda dışarıdalar. Stassi, son bir bölümünde bunu ima etti İyi, Kötü ve Bebek dijital ses dosyası– isim vermeyi reddetmesine rağmen – görünüşe göre Jax ve Brittany’yi sadece son dakikada geri çekilmek için düğününe LCV yanıtlamakla değil, aynı zamanda “konuşmakla” suçluyor.[ing] s–t” onun ve Beau’nun arkasından.

Brittany daha sonra 13 Haziran’daki bölümde göründü. bahis anne dijital ses dosyası, şu anda arkadaş gruplarını etkileyen ve az ya da çok o ve Jax’in Stassi’nin rantının konusu olduğunu doğrulayan “çatlaklar” olduğunu açıklıyor. “Ben ve Stassi ile” diye ekledi, “nefret ettiğim bazı şeyler oluyor. Onu parçalara ayırmayı seviyorum. Keşke bunu çözebilseydik.”

Stassi’nin Brittany ve Jax’in düğüne katılmayı asla planlamadığı konusundaki ısrarına rağmen, Brittany “bir milyon yıl içinde asla bilerek böyle bir şey yapmayacağını” söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334595/vanderpump-rules-brittany-cartwright-breaks-down-her-rift-with-stassi-schroeder?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel