VPR’den Ariana Madix, Tom ve Raquel Skandalı Üzerine Sessizliği Bozdu


Ariana Madix takipçilerine mesaj gönderiyor.

Kendisine gönderilen bir notta instagram 16 Mart Vanderpump Kuralları yıldız, ayrıldıktan sonraki iyileşme sürecini anlattı Tom Sandoval. 36 yaşındaki, “Arkadaşlarımdan, ailemden ve son iki haftadır hiç tanışmadığım insanlardan aldığım sevgi ve destek için en içten şükranlarımı sunmak istiyorum” diye yazdı. “Dayanamayacakmışım gibi hissettiğimde, hepiniz bana devam etme gücü verdiniz ve en karanlık saatlerimde beni gördünüz.”

E’ye doğrulanan bir kaynak! 3 Mart’ta uzun süredir birlikte olan çiftin ayrıldığına dair haberler. Aynı gün, ayrılmalarının Tom’un yardımcı yıldızla iddia edilen ilişkisinden kaynaklandığına dair söylentiler yayıldı. Raquel Leviss.

Ariana, “Yıkıldığımı ve kırıldığımı söylemek yetersiz kalıyor,” diye devam etti. “Ancak, bu işte yalnız olmadığımı biliyorum. En yakın arkadaşlarımdan pek çoğu da şu anda bu kaybın yasını tutuyor ve bu ihanetin pek çok düzeyinde sersemliyor. En iyi destek sistemine sahip olduğum için çok şanslıyım. Umarım bana gösterdiğin sevginin karşılığını herkese ödeyebilirim.”

Ariana, “Beni öldürmeyen şey kaçsa iyi olur” diye bitirdi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367289/lessigreatervanderpump-ruleslessigreater-ariana-madix-breaks-silence-on-tom-sandoval-and-raquel-leviss-scandal?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir