‘VPR’ Kristen Doute ve Alex Menache İki Yıl Çıktıktan Sonra Ayrıldı – Hollywood Life


Kristen Doute'nin erkek arkadaşı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Fotoğrafçı Grubu/MEGA

Vanderpump KurallarıKristen Doute bekar. 39 yaşındaki realite yıldızı, iki yıllık erkek arkadaşından ayrıldığını açıkladı Alex Menache 21 Haziran’daki Instagram Hikayesi’ne duygusal bir gönderi ile. “Taşınma günü zor. hatıraları geride bırakmak daha da zordur. Böyle bir GÜN geçiren herkese çokça sevgi gönderiyorum,” diye altı ay boyunca Alex’le paylaştığı evinden bir özçekim yazdı. Fotoğrafta mavi bir kapşonlu giymiş ve esmer buklelerini bir topuz halinde takmıştı. Makyajsız görünüyordu. Siyah bir aynanın önünde poz verdiğini gösteren başka bir çekimde Kristen, eski hayatına veda etmeye devam etti. “Hoşçakal güzel evim. çok harika anılarımız oldu… ne kadar ağır olsa da şu anki ruh halim minnettarlık.”

Kristen, evini yalnız bırakmak gibi yürek parçalayıcı bir görevi üstlenmek zorunda değildi. Arkadaşı eşlik etti Zack Wickham, ve dışarıda oturdukları bir videoda hayranlarına gününe dair daha fazla fikir verdi. “Evet çocuklar bugün gerçekten üzücü bir gün ama en iyi arkadaşım var, ya bin ya da öl, her şeyi atlatmama yardım et,” dedi gözlerinde yaşlarla. “Bir kutu Kleenex ile.” Zack daha sonra ona “en önemli” yardımcıyı hatırlattı: bir şişe şarap. Seni seviyorum, diye ekledi Kristen ağlamaya başlarken.

Kristen daha sonra ilgili hayranlar tarafından bırakılan yorumlara yanıt vererek ayrılığı doğruladı. Sadece “birini” bulmasını istediklerini söyleyen bir kullanıcıya yanıt olarak, “aynı, ama işe yaramadı. Alex çok sevdiğim ve saygı duyduğum harika bir adam.” Ve eski erkek arkadaşıyla tekrar bir araya geleceğini varsayan başka bir kişiye cevap olarak Brian Carter, eski Bravo yıldızı, “Carter ve ben arkadaşız. Daha fazlası değil. Dönem. Herkes spekülasyon yapmayı bıraksın.”

Kristen Doute'nin erkek arkadaşı
Kristen Doute ve Alex Menache çıkarken bir gezintide fotoğraflandılar (Fotoğraf: Fotoğrafçı Grubu/MEGA)

Kristen ve Alex 2020’de çıkmaya başladılar ve o yılın 15 Mayıs’ında Kristen, Alex ile mayolarında bir selfie paylaştığında Instagram’da resmiyet kazandı. “Saçını yaptırmış bir fotoğraf istedi ama bu benim Instagram’ım” yazdı. Alex fotoğrafta sırılsıklamdı ve Kristen ile sıradan bir selfie çekmeden önce havuzdan yeni fırlamış gibi görünüyordu.

Alex en son Noel’de Kristen’in Instagram sayfasında göründü. Şenlikli pijamalarıyla aydınlatılmış bir ağacın önünde köpekleriyle birlikte poz verdiler ve her zamanki gibi neşeli görünüyorlardı. Kristen tatlı tatlı “Noel günü her zaman bizde olduğu kadar uzun olacak” yazdı.

Bir ayrılıktan geçmek asla kolay olmasa da, Kristen’in iyileşirken arkadaşlarının ve hayranlarının desteğini aldığını görmek rahatlatıcı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/22/vpr-kristen-doute-alex-menache-split/

Yorum yapın

SMM Panel