VPR: Katie, Tom/Raquel Dramasına Karşı “Evil Troll” Scheana’yı Eleştirdi


Katie Maloney eski istiyor Tom Schwartz devam etmek, sadece arkadaş grubundan biriyle değil.

bu Vanderpump Kuralları star bu konuda hislerini dile getirdi çok Bravo dizisinin ortak yıldızdan sonraki 22 Şubat bölümü hakkında netlik Şeana Shay Schwartz’ı boşanma sonrası kaçamağa teşvik etti. Raquel Leviss 2022’de podcast’inde göründüğü sırada.

Katie bir itirafta, “Bu tam bir ihanet eylemi,” dedi. “Scheana benim düğünümde bir nedimeydi – benim nedimemdi. Ve Scheana boşandığında onu destekledim.”

Aslında Katie daha sonra Raquel’in yüzüne karşı Schwartz’la takılırsa bunun “çok tuhaf” olacağını söyledi ve “Bunu görmeye veya orada olmaya henüz hazır değilim” dedi.

Ancak Scheana, Katie’nin Raquel’in eski kocasıyla çıkmasına onay damgasını vurduğu konusunda ısrar etti.

“Bu arada Katie, Vanderpump à Paris açılışı için Vegas’tayken ‘İnternette Raquel ve Schwartz hakkında bazı söylentiler gördüm ve dürüst olmak gerekirse bu doğruysa, kabul ederdim’ dedi. ” Scheana daha sonra Raquel ile bir yürüyüş sırasında iddia etti. “‘Çıkmaya başlaması gerekiyor.’ Her şeyden önce beni zorlayan, sonra da size getirmeye iten oydu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365856/lessigreatervanderpump-ruleslessigreater-katie-maloney-slams-%22evil-troll%22-scheana-shay-for-encouraging-tom-raquel-hookup?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir