VPR Finali: Tom Sandoval ve Raquel Leviss Aşklarını İlan Ediyor


Tom Sandoval Ve Ariana Madix ile olan ilişkisinin ardından son duygusal ayrılık konuşmasını yaptı. Raquel Leviss ve herkesin hayal edebileceğinden daha yıkıcıydı.

“O kız erkeklerde kimlik arıyor, kendine ait bir kimliği yok” dedi ona. “En iyi arkadaşının hayat arkadaşlarından birini sikecek kadar alçalmaya istekli ve sence bu, yanında olmak için iyi bir insan mı?”

Sandoval, kendisinin ve Leviss’in derin, duygusal bir bağ kurduğunu açıkladığında, Ariana Sandoval ve Leviss’in ilişkisini “boğaz” ve “iğrenç” olarak nitelendirerek patladı.

“Senin için ölürdüm ya da ölürdüm,” diye ekledi, “ve ona arka çıktım. Yüzüme gülümsemeye devam etmesi, şimdiye kadar duyduğum en berbat, iğrenç şeylerden biri. ile ilgili.”

Ve Sandoval, samimiyetsizliklerini suçlamaya devam etse de, Madix buna inanmadı ve eski sevgilisine son, tüyler ürpertici bir mesaj bıraktı.

“Senin için ayağa kalktığım, seni savunduğum, seni desteklediğim her an için pişmanım” dedi. “Hiçbir değerin yok ve bunu ruhunun derinliklerinde hissetmeni istiyorum. Senin yanında duran, seni seven ve geri kalanını inşa etmeye hazır olan kadının ağzından çıkan o sözleri duymanı istiyorum. senin etrafındaki hayatımın.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374738/lessigreatervanderpump-ruleslessigreater-finale:-tom-sandoval-and-raquel-leviss-declare-their-love-amid-cheating-scandal?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir