VPR Buluşması: Tom Sandoval, Raquel ve Scheana Arasında Seçim Yapıyor


Muhtemelen birinci bölümdeki en hararetli an, Kennedy ve Sandoval’ın fiziksele yakın dövüşüydü. Sandoval, Scandoval’dan önce ikisinin yakın olmadığını iddia etse de, DJ arkadaşlıklarını kaybetmenin yasını tuttu.

Kennedy, “Sen bir ağabey oldun, ahbap,” dedi. “Asla ne kadar arkadaş olmadığınızı gösteriyor. Her zaman bir fırsatçı oldunuz.”

Ancak Schwartz & Sandy’nin ortak sahibi, “Siktin – Kristen [Doute] Gösteriye girmek için,” öfkeli bir Kennedy, Sandoval’a doğru koştu ve Cohen’i bir kavgayı önlemek için onları fiziksel olarak ayırmaya zorladı (ve bu süreçte işaret kartlarını düşürdü).

Kennedy tekrar koltuğuna oturduğunda, Sandoval karşılık verdi, “Yine karşıma çık, seni becereceğim, orospu çocuğu”, Kennedy’nin bir kez daha ayağa kalkıp “Sikeceğim” diye yanıt vermesine neden oldu. çok çabuk kalkıyorsun.”

Cohen, Kennedy’yi ikinci kez dizginledikten sonra, 31 yaşındaki “F-kral koltuğunda kalın” diyerek azarladı.

Kennedy daha sonra sakinleşmek için setten ayrıldı, ancak Sandoval’a bir veda mesajı vermeden: “Amcık kaltak. Sen bıyıklı bir solucansın!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375849/lessigreatervanderpump-ruleslessigreater-tease:-tom-sandoval-must-pick-a-side-in-raquel-leviss-and-scheana-shay-s-feud?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir