Voice’tan Niall Horan, Bu Hediyeyi Blake Shelton’a Vermek İstiyor


Öyle ya da böyle, Niall Horan hoca arkadaşı verecek Blake Shelton uygun bir gönderme.

Aslında, Tek yön alum kısa süre önce ayrılan taşralı müzisyene ne tür bir veda hediyesi vermeyi düşündüğünü açıkladı. Ses 23 sezonun ardından

Niall, “Muhtemelen bir makine parçası olmalı, çünkü tek ilgilendiği şey buharlı silindirler, traktörler, muhtemelen ona bahçe için bir şeyler almam gerekecek,” dedi Niall özel olarak. E! Haberler 23 Mayıs saat 23: 00’de yayınlanan bir röportajda “Bunun hakkında düzgün düşünmem gerekecek. Zamanım var.”

Ancak, “Slow Hands” şarkıcısı 23. sezonda koçluk paneline katıldığından beri Niall ve Blake’in kurduğu yakın ilişkiye hiçbir hediye yaklaşamıyor.

Niall, Blake için “Şovda gezinmeme kesinlikle yardımcı oldu,” dedi. “Yanımda oturarak çok şey öğreniyorsun. Birkaç kez buralara geldi. Sadece onu izliyordu ve işleri halletme şekli kesinlikle öğrenmenin en iyi yoluydu. Ve şimdi sopayı devrediyor. bana göre.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375325/lessigreaterthe-voicelessigreater's-niall-horan-wants-to-give-this-goodbye-gift-to-blake-shelton?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir