Vivienne ve Knox JOlie-Pitt Birlikte Dondurulmuş Yoğurt Yakaladı: Fotoğraflar – Hollywood Life


knox vivienne jolie pitt


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Viyana ve Knox Jolie Pitt 12 Mayıs Perşembe günü arkadaşlarıyla ve donmuş yoğurtla birlikte bir erkek kardeş-kardeş günü geçirdiler. 13 yaşındaki ikizler, Los Angeles Fro-Yo restoranında tatlı yerken çok eğleniyor gibiydiler. Ebeveynleri olan Vivienne ve Knox Angelina Jolie ve Brad Pitt, güneşli gezi için bir arkadaşa katıldı.

Vivienne ve Knox JOlie-Pitt Birlikte Dondurulmuş Yoğurt Yakaladı: Fotoğraflar – Hollywood Life
Vivienne ve Knox, dışarıdaki gün için beyaz tişörtler giymişlerdi. (MEGA)

Her iki ikiz de koyu gri pantolon ve beyaz spor ayakkabılarla çok benzer kıyafetler giydi. Vivienne beyaz bir bisiklet yaka kazak giydi, saçları at kuyruğu yaptı. Knox açık gri bir tişört giydi ve pantolonuyla uyumlu siyah bir yüz maskesi taktı. Her iki genç de arkadaşları ve kardeşleriyle dışarıda geçirdikleri günün tadını çıkarırken gülümsediler.

Her iki genç de çok büyüyor! Vivienne son zamanlarda arkadaşlarıyla dışarıda kahve içerek ve sıcak havanın tadını çıkarırken görüldü. Ayrıca annesiyle bağ kurduğu da görüldü. Kız, Kesildi Yıldız kızıyla birlikte alışveriş gezilerine çıktı. Ayrıca, anne-kız günlerinde yırtık kot pantolon giymek gibi alışveriş yapmak için Angelina ile birlikte etiketlerken moda anlayışını da gösterdi.

Vivienne ve Knox JOlie-Pitt Birlikte Dondurulmuş Yoğurt Yakaladı: Fotoğraflar – Hollywood Life
Vivienne ikiz kardeşiyle bağ kurarken gülümsedi! (MEGA)

Knox ve Viviene ve kardeşleri (Zahara, Pax, Maddox, ve Shiloh) ayrıca Anneler Günü’nü zararlı yıldız. Yıldıza yakın bir kaynak ortaya çıktı HollywoodYaşam sadece tatilin Angelina için “özel” olduğunu ve kutlamak için büyük planları olduğunu söyledi. Kaynak, “Sabahtan akşama kadar her şeyi onun için gerçekten özel kılmak için her şeyi yapıyorlar ve bunu asla hafife almıyor” dedi. “Artık hepsi çok büyüdüler ve çoğu zaman kendi işlerini yapmakla meşguller, bu yüzden tüm eşyalarını bir kenara bırakıp onu düşünmek ve bir aile olarak bir gün geçirmek çok değerli, bu onun en sevdiği günlerden biri. ve onun için her zaman çok duygusal.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/13/vivienne-knox-jolie-pitt-frozen-yogurt-photos/

Yorum yapın