Vitruvi İlkbahar İndirimi: Seçili Difüzörler ve Yağlarda %40 Tasarruf İçin Son Gün


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma zamanı itibariyle doğrudur.

Bir vibe ayarlamak çok önemlidir. Arkadaşlarınıza akşam yemeği vermek için mükemmel bir ortam istiyorsanız veya bir sınava çalışmak için en yüksek konsantrasyona ihtiyacınız varsa, bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olacak bir ortamda olmak çok önemlidir. Bunu yapmanın en iyi yollarından biri kokudur. En sevdiğiniz aromanın odada dolaşması sizi neşelendirebilir, rahatlamanıza yardımcı olabilir ve hatta iş gününüz boyunca size motivasyon verebilir. Uyumadan önce kendinizi toparlamakta zorlanıyorsanız, gece rutininize rahatlatıcı bir koku katmayı denemelisiniz.

vitruvi bunların hepsini anlıyor. Marka, odayı en sevdiğiniz aromalarla doldurabilen güvenilir uçucu yağ difüzörlerine sahiptir ve dürüst olmak gerekirse, dekor olarak kabul edilebilecek kadar güzeldirler. Vitruvi, ihtiyaçlarınıza göre özel bir koku yaratmak için karıştırabileceğiniz uçucu yağlar da satmaktadır. Ancak, bu sizin için çok fazla çaba gibi geliyorsa, önceden hazırlanmış karışımları da vardır. Alanınızı yükseltmek ve sadece bazı iyi hisler geliştirmek istiyorsanız, şanslısınız çünkü Vitruvi Yaz İndirimi şu anda gerçekleşiyor. Her şeye %40 indirimle sahip olabilirsiniz!

Hatırlanması gereken bir promosyon kodu yok, sadece fiyatların işaretli olduğu harika bir indirim. Favorileriniz tükenmeden alışveriş yapın!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335508/vitruvi-spring-sale?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel