Viral Zara Pembe Elbise Şimdi LBD Versiyonunda Geliyor. Artı 15 Dupe


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

TikTok’ta bir şey viral hale geldiğinde, hızlı bir şekilde satılacağını garanti edebilirsiniz. Özellikle bu bir trend olduğunda Hailey Bieber ve Addison Rae gibi ünlüler tarafından giyildi. Maalesef durum böyle Zara’dan pembe astarlı elbiseTikTok tarafından “mükemmel pembe elbise” olarak adlandırılan ve hala çoğu bedende tükenmiş durumda.

Birkaç hafta önce, TikToker Marina Rough (@inchargeofoutfits) şimdilerde ünlü olan pembe elbisenin kutu açılım videosunu yayınladı ve eğer fırsatı kaçırırsanız almanız gereken bir elbise olduğunu söyledi. Sakızlı pembe slip elbise.

O zamandan beri #zarapinkelbise Çok sayıda TikToker’ın elbiseyi giyerken videolarını yayınladığı 2,1 milyondan fazla görüntülemeye sahip. Birçoğu, ilkbahar ve yaz için mükemmel bir gölge olduğunu söyleyerek rengin üzerine övünüyor. Diğerleri bunun ne kadar gurur verici olduğunu seviyor ve farklı vücut tipleri için işe yarıyor gibi görünüyor. Ayrıca, 60 dolarlık fiyat etiketi onu daha da tatlı hale getiriyor.

Bir elbise bu kadar iyi olduğunda, elbette, son derece düşük stoğu olacak. O kadar popüler ki Zara yapmaya karar verdi. daha kısa siyah versiyon bu da TikTok’ta viral oldu. Bir o kadar şık ve göz alıcı Zara slip elbiseler için dublör aradık. Ayrıca, bazı seçenekler çok daha uygun fiyatlı. Aşağıdaki bulgularımıza bakın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1322472/the-viral-zara-pink-dress-is-sold-out-so-here-are-15-dupes-that-are-just-as-good?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel