Violet Affleck Jennifer Garner’dan Daha Uzun: Fotoğraflar – Hollywood Life


Violet Affleck Jennifer Garner'dan Daha Uzun: Fotoğraflar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Menekşe Affleck17, resmi olarak annemden daha uzun Jennifer Garner50! Çarpıcı esmer kadınla birlikte görüntülendi. 13 Devam Ediyor 30 22 Mart Çarşamba günü Los Angeles’ta ayak işlerini yürütürken aktris. Violet ve Jen, kaldırımda bir Peet’s kahvesinin önünden geçerken gülümsüyorlardı, o kadar benziyorlardı ki anne-kız yerine kız kardeş olabilirlerdi.

Violet kesinlikle yağmurlu havalar için giyinmiş, kalın balıkçı yaka bir süveterin üzerine parlak siyah bir kirpi yeleği ve imza gözlüğü takmıştı. Ayrıca siyah pilili bir eteğin yanı sıra beyaz çoraplar ve kömür grisi bir çift spor ayakkabı giymişti. Jennifer, bir çift hafif yıkanmış, düz paçalı kot pantolonun yanı sıra bir çift trend siyah makosen ayakkabı seçti. Ayrıca yakalı krem ​​renkli bir süveter ve zeytin yeşili renkli bir blazer giymişti.

Violet Affleck Jennifer Garner'dan Daha Uzun: Fotoğraflar - Hollywood Life
Jennifer Garner, kızı Violet ile 22 Mart 2023’te görülüyor.

Jennifer ve eski kocasından en büyük çocuğu olan Violet Ben Affleck, her zaman özel bir bağ paylaştık. Eski takma ad yıldız, gencin rolüne ilham verdiğini bile ortaya çıkardı. Evet Günübirlikte rol aldığı Jenna Ortega. “İlk taslak [of the script] gerçekten genç vardı [played by Jenna Ortega] 2021’de şöyle demişti: “Yani bu tür bir dış baskı vardı ve ben de ‘Hayır! Kalp kırıklığı, sadece büyüdüğü gerçeğidir. Üzücü olan da bu!” dedi ve gerçek hayatta çocuklarının kendisine “eğlence katili” dediğini paylaşarak, bu da senaryoya girdi.

Violet ayrıca son aylarda tomurcuklanan bir moda tutkunu oldu ve Aralık 2022’de Fransa Cumhurbaşkanı onuruna düzenlenen Beyaz Saray Eyalet yemeğinde annesiyle çok şık görünüyordu. Emmanuel Macron ve onun eşi Brigitte Macron. Violet, 50’lerden ilham alan kesimi ve bilek boyu eteği ile Ralph Lauren siyah elbisesiyle zarifti. Etek ayrıca gençlere uygun parlak bir kalp baskısına sahipti!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/22/violet-affleck-taller-jennifer-garner-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir