Violet Affleck Alışveriş Gezisinde Üvey Anne Jennifer Lopez’den Daha Uzun – Hollywood Life


Jennifer Lopez, Menekşe Affleck


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: T.JACKSON / BACKGRID

Jennifer Lopez53 ve Menekşe Affleck16, 10 Eylül’de bir alışveriş gezisi sırasında bağlarını gösterdi. Şarkıcı ve yeni üvey kızı fotoğraflandı Beverly Hills, CA’da dolaşarak mağazalara göz attılar ve birlikte öğle yemeğinin tadını çıkardılar. Jennifer’ın üzerinde yükselen genç, popüler yere geldikleri ve bıraktıkları arabanın direksiyonunun arkasındaki kişiydi.

Jennifer, gezi sırasında cepli, kısa kollu beyaz bir üst, ten rengi pantolon ve uyumlu sandalet tarzı topuklu ayakkabılar giydi. Ayrıca saçlarını bukle yapmıştı ve bir Christian Dior çantası taşırken büyük gümüş halka küpeler ve güneş gözlükleriyle donatmıştı. Violet, çiçek desenli, düğmeli şirin beyaz bir elbise ve omuz hizasındaki bukleleri aşağıda olduğu için siyah patikler giydi ve şeffaf çerçeveli gözlükler taktı.

Violet Affleck Alışveriş Gezisinde Üvey Anne Jennifer Lopez'den Daha Uzun – Hollywood Life
Jennifer Lopez ve Violet Affleck önceki bir gezi sırasında. (T.JACKSON / ARKA GRİD)

Bu Jennifer ve Violet’i dışarıdayken ilk kez görmüyoruz. bu selena Violet’in babasıyla evlenen yıldız Ben Affleck Temmuz’da, Violet ile Ağustos’ta New York, NY’de birlikte dolaşırken görüldüklerinde manşetlere girdiler. Jennifer için dökümlü beyaz bir üst ve gri şort ve gri bir tişört ve açık kahverengi kısa bir şort dahil yaza uygun kıyafetler giydiler. Violet için pantolon giydiler ve hareketli, yoğun yere bakarken yakın durdular.

Violet’e ek olarak, Ben kızı paylaşıyor Seraphina13 ve oğlu samuel10, eski karısıyla Jennifer GarnerJ.Lo 14 yaşındaki ikizleri paylaşırken Maks. ve emme eski kocayla Marc Anthony. Bir kaynak bize daha önce Jennifer’ın çocuklarının yeni üvey anneleriyle olan bağından mutlu olduğunu ve Ben’in yeni evliliğine tam destek verdiğini söyledi.

Jennifer Lopez, Ben Affleck, Çocuklar
Jennifer Lopez ve Ben Affleck çocuklarıyla birlikte. (KCS Pres / MEGA)

İçeriden EXCLUSIVELY, “Çocuklarının orada olmasını tamamen destekliyor ve genel olarak her şey hakkında gerçekten olumlu” dedi. HollywoodYaşam. “Onun için çocuklarının mutluluğundan daha önemli bir şey yok, bu yüzden kendilerini iyi karşılanmış ve rahat hissetmeleri ve J.Lo ile bağ kurmaları, isteyebileceği en iyi şey.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/11/violet-affleck-taller-jennifer-lopez-shopping-trip-beverly-hills-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir