Viola Davis’in Size Kendini Sevme ve Güzellik Konusunda Bir Ders Vermesine İzin Verin


Ve buna kusurları kucaklamak da dahildir.

“Eskiden,” diye devam etti aktris, “acımızı mükemmel uygulanmış ruj ve cilalı zeminlerin arkasına sakladık. Şimdi artık bunu yapmıyoruz. Makyajın ve saçın ötesinde biz buyuz diyoruz. Bunu kızımın neslinde de görüyorum.”

Ve Viola, bu hikmetli sözleri 12 yaşındaki çocuğuna aktarırken vaazlarını da uyguluyor. Yaratılışkocasıyla paylaştığı Julius Tennon69.

“Bu sabah kızıma kendisiyle bir aşk ilişkisi yaşaması gerektiğini söyledim” Hava aktris açıkladı. “Onun gerçekten hayatının aşkı olduğunu. ‘Seni seviyorum ama bu ben değilim, bir çocuk değil. Günün sonunda kendini hayal kırıklığına uğratamazsın. Kendini savunmalısın’ dedim. Onun için gelmelisin.'”

Viola, kişisel bakımın göz alıcı spa terapilerinden veya bir kadeh şaraptan gelmediğini söyledi.

“‘Biri seni incittiğinde ortaya çıkıyor,’ dedi. “Sınırlar yaratmak ve birisi sınırları aştığında. Kendiniz görün.” Kimse bana bunu öğretmedi. Kendimi sevmenin kendini beğenmişlik olduğunu hissettim. Hayır, bu doğru.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374828/allow-viola-davis-to-give-you-a-lesson-on-self-love-and-beauty?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir