Viola Davis Neden Michelle Obama’nın “Tecrit Yolculuğu” Olduğunu Söylüyor?


Viola Davis başkanlık tedavisinin bir bedeli olduğunu fark etti.

bu Cinayetten Nasıl Kurtulursun yıldız bunu öğrenirken söyledi Michelle obama rolü için Cumhurbaşkanı ya da başkanın eşiMichelle’in nasıl “çok izole edici bir yolculuk” yaşadığını gördü.

Viola, “Annesini, çocuklarını onunla birlikte büyütmek için Beyaz Saray’da onunla yaşamaya davet etti” dedi. Haftalık eğlence. “Yani, evinin ne olduğunu kendine hatırlatmanın bir yolu olarak onu yakınında tuttuğunu düşünüyorum.”

Michelle’in Beyaz Saray’a ilk Siyah First Lady olarak girmesinin izolasyonu artırdığını söyledi. Viola, “Hizmetçilerin çoğunun papyonlu ve ahbap zenci olduğu bir eve giriyorsun,” dedi. “Yani, tanıdık bir şey, sizi temellendiren bir şey, – bir kez daha – eviniz olan bir şey bulmanız gereken yere girmeniz garip bir varoluşsal şey.”

Tecride rağmen Viola, Michelle’in evliliğini canlandırmaktan keyif aldığını söyledi. Başkan Barack Obama. Beyaz Saray’da dans etmekten, birlikte gerçekten eğlenmeye kadar, çiftin oyunculuğunun tadını çıkardı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327388/why-viola-davis-says-michelle-obama-s-time-in-the-white-house-was-an-isolating-journey-?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın