Vince Camuto: Bu 99 $ En Çok Satan Sandaletleri Bugün Sadece 35 $’a Alın


Alışveriş yapmadan önce biraz daha ikna etmeye ihtiyacınız varsa, bu övgülere göz atın yorumlar Vince Camuto müşterilerinden.

Vince Camuto Semtera Dokuma-Askılı Sandalet İncelemeleri

Bir müşteri çıldırdı, “Günlük ya da şık olabilecek bir çift rahat sandalet arıyordum ve Semtera sandalet işte bu!! Bunları mavi renkte aldım çünkü bu renk yok ve onları seviyorum. şık. Onları şort veya elbise ile giyebilirim ve onları giymek için sabırsızlanıyorum!”

Birisi, “Bu sandaletleri renklerini sevdiğim için aldım ve süper rahatlar, saatlerce yürüyebilirim ve hayatta kalabilirim” dedi.

Bir başka yorumcu, “Ayakkabılar çok rahat. Onları seviyorum, bu benim ikinci çiftim.”

Bir başkası, “Bu sandalet tam bedene uyuyor. Örgülü bandın kabarık olmamasına ama destek için yeterince geniş olmasına bayılıyorum. Kahverengi olanı aldım, her şeyle giyebilirim. Çok rahat.”

Bir alışverişçi, “Günlük kullanım için tam doğru yükseklikte topuğu olan bu sandaletleri çok rahat seviyorum!” dedi.

Bir Vince Camuto müşterisi, “Ayağımı sıkmıyor ve topuk tam doğru yükseklikte. Yaz için farklı renklerde 2 çift daha aldım. Kot pantolonum ve pantolonumla harika gidiyorlar. Bu sandaleti tavsiye ederim. “

Bir müşteri, “Muhteşem bir ayakkabı! Uzun zamandır çıplak bir topuklu arıyordum ve sonunda bir tane bulduğuma çok sevindim. Bunlar, bütün gece giymek ve hiç acı çekmemek için mükemmel yükseklik!”

Hala alışveriş yapıyorsanız kontrol edin Remi Bader’in Revolve ve Victoria’s Secret PINK koleksiyonları.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341707/vince-camuto-flash-sale-get-these-99-top-selling-sandals-for-35-today-only?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir