Vin Diesel, Feuddan Sonra Dwayne Johnson’ın ‘Fast X’ Cameo’suna Hitap Etti – Hollywood Life


Vin Dizel


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Rob Latour/Shutterstock

Dwayne Johnson51, resmen ayrı hızlı ve Öfkeli ortaya çıktıktan sonra tekrar franchise Hızlı X kredi sonrası sahne. Ve hayranlar, Dwayne’in rol arkadaşıyla olan kan davası nedeniyle yıllar önce seriden ayrıldığından beri kamera hücresi karşısında şok oldular. Vin Dizel55. Vin, Dwayne’in film serisine büyük dönüşü hakkındaki sessizliğini bir röportajda bozdu. Bu gece eğlence 20 Mayıs’ta, ertesi gün Hızlı X sinemalarda yayınlandı.

Vin, “Harika bir oyuncu kadromuz var,” dedi. “Aşk ile yönetiyoruz. İnsanların işlerini en iyi şekilde yapabilecekleri bir ortam yaratmaya çalışıyoruz.” Devam etti, “Oyuncuların gerçekten tek istediği bu, benzersiz karakterler yaratmak için desteklendiklerini hissetmek. Sonsuza dek süren karakterler ve bunu bu seride görüyorsunuz.”

Vin Dizel
Vin Dizel; Dwayne Johnson (Fotoğraf: Rob Latour/Shutterstock)

ile yapılan bir röportajda ÇeşitlilikVin, hem Dwayne’den Luke Hobbs’a sahip olduğu için “heyecanlı” olduğunu hem de Gal GadotGisele Yashar ile devam edecek olan franchise’a geri döndü hızlı 11 2025’te piyasaya sürülmesi bekleniyor. “Onları eve döndürdüğüm için çok heyecanlıyım ve hayranların tepkilerini görmek ve bunun insanları ne kadar mutlu ettiğini görmek için daha da heyecanlıyım” dedi.

Dwayne daha önce 4’te rol almıştı. hızlı ve Öfkeli filmlerin yanı sıra spinoff Hobbs ve Shaw, Vin ile oynadığı drama nedeniyle franchise’dan ayrılmadan önce. Kasım 2021’de Vin, Dwayne’in geri dönmesinden alenen memnun oldu. Hızlı X. Vin, “Küçük kardeşim Dwayne… zamanı geldi,” diye yazdı. Instagram gönderisi, “Gelmelisiniz, franchise’ı boş bırakmayın, oynayacağınız çok önemli bir rolünüz var. Hobbs başkası tarafından oynanamaz. Umarım duruma ayak uydurur ve kaderini gerçekleştirirsin.”

Bir ay sonra Dwayne, Vin’in mesajına yanıt verdi ve seriye asla geri dönmeyeceğini iddia etti. Oyuncu, “Ona doğrudan ve özel olarak seriye geri dönmeyeceğimi söyledim” dedi. CNN. “Sözlerimde kararlı ama samimiydim ve oyuncu kadrosunu her zaman destekleyeceğimi ve serinin başarılı olması için her zaman destek olacağımı, ancak geri dönme şansım olmadığını söyledim.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/23/vin-diesel-dwayne-johnson-fast-x-return-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir