Vin Diesel, Brie Larson’ın Hızlı ve Öfkeli 10’a Katılacağını Söyledi


Hoşgeldiniz hızlı ve Öfkeli aile, Brie Larson!

9 Nisan Cumartesi günü, kıdemli franchise yıldızı Vin Dizel Oscar ödüllü oyuncuyla bir fotoğrafını paylaştı Instagramyaklaşmakta olan filmin kadrosuna katıldığını söyleyerek Hızlı ve Öfkeli 10.

“Evet evet evet… omzumun üzerinden bu meleğin beni çatlattığını görüyorsun, kendi kendine ‘bu Kaptan Marvel’ diyorsun. Açıkça bu görüntüde aşk ve kahkaha var” diye yazdı oyuncu. “Fakat görmediğiniz şey, Fast10’da tanıtacağınız karakter.”

Mitolojimizde ne kadar zamansız ve harika olacağı hakkında hiçbir fikriniz yok. Güzelliğinin, zekasının… Oscar’ının ötesinde, haha, ummadığınız ama özlediğiniz bir şeyi ekleyecek bu derin ruh. AİLE Brie. @brielarson”

E! Haber, Larson’dan ve film serisinin stüdyosu Universal Pictures’dan yorum almak için ulaştı ve herhangi bir geri dönüş olmadı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326734/vin-diesel-says-brie-larson-is-joining-fast-furious-10-welcome-to-the-family?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın