Villanelle Gut-Wrenching Serisi Finalinde Öldü – Hollywood Life


Üzgünüm bebeğim. ‘Killing Eve’ kesin olarak bitti ve son bölümün son anlarında hayranların en sevdiği karakterin sonu geldi.

Dört mevsim, 32 bölüm, acayip bir final. final bölümü Havva’yı Öldürmek Hayranların en sevdikleri programa veda etmekten tatmin olup olmayacaklarını anlatacak çok şeyi vardı. Yıldızlar Sandra Ah ve Jodie Comer finalden önce sonun mutlu olmayacağı konusunda dalga geçmişlerdi ve kesinlikle şaka yapmıyorlardı. Ancak, sonuna kadar yolculuk oldukça muhteşemdi.

Sonunda birlikte olmaktansa birlikte daha iyi olduklarına karar veren Villanelle ve Eve yeniden bir araya gelir ve On İki’yi birlikte alt etmeye karar verirler. Yolculukları onları İskoçya’dan – Eve’in Villanelle’i bir tehlikeden kurtardığı yere götürür. çok yapışkan Gunn – her şeyin başladığı Londra’ya geri dönün. Yol boyunca hayranlar, yıllardır bekledikleri her şeye kavuşurlar: Havva’dan bağlılık beyanı, yatakta birlikte geçirilen bir gece ve uzun zamandır beklenen öpücük, bu sefer baş kıçı olmadan. Sonunda Bonnie ve Clyde ikilisi Villanelle’in hayal ettikleri ikili oldular ve son bir görevle sonsuza kadar bu şekilde yaşamakta özgür olabilirler.

Villanelle Gut-Wrenching Serisi Finalinde Öldü – Hollywood Life
Jodie Comer, Killing Eve dizisinin finalinde. (David Emery/BBCA)

Ama hepsi gerçek olamayacak kadar iyi. On İkiler’in Thames Nehri’ndeki bir teknede gizli buluşma yerini keşfeden Villanelle, çoğunu katleder, Eve ise yolunu temizlemek için bir dikkat dağınıklığına neden olur. İkili, işi bitirdikten sonra, geçen sezon birbirlerinden sonsuza kadar uzaklaşmaya yemin ettikleri aynı yer olan Tower Bridge’in önünde kucaklaştılar. Her şeyin mutlu sonla bitmesini istiyorsanız, kaseti durdurmanızı ve sonsuza dek mutlu bir cehalet içinde yaşamanızı tavsiye edeceğim yer burasıdır. Ama eğer olmazsa…

Villanelle, Eve’e sımsıkı sarılır, özgür olduğu ve sevdiği kişiyle birlikte olduğu için inanılmaz mutlu görünür – ta ki bir keskin nişancı kurşunuyla omzundan vurulana kadar. Silah sesleri üzerlerine yağarken, Villanelle Eve’i tekneden suya iterek kurtarır. Eve kalın bir palto giymiş, boğulmaya başlar ve Villanelle umutsuzca ona doğru yüzer. Ama suda ona başka bir kurşun isabet ediyor – bu, öldürücü atış. Ve sonra iyi bir önlem için bir tane daha.

Eve, kendisini ağırlaştıran paltodan kurtulmayı başarır ve Villanelle’e yüzmeye çalışır, ancak ulaşılamayacak kadar uzaktadır ve Eve, Villanelle’in cesedinin karanlık suya batmasını izler. Eve, yüzeye geri döner ve Villanelle’i sonsuza dek kaybetmiş olarak, gecenin içinde acı içinde ağlar.

Villanelle Gut-Wrenching Serisi Finalinde Öldü – Hollywood Life
Fiona Shaw ‘Killing Eve’ dizisinin finalinde (David Emery/BBCA)

Ama burada bir bükülme var: Villanelle’in ölmesini isteyebilecek ve isteyebilecek insanların bir çamaşırhane listesi varken – Konstantine’in kızı Gunn, Helene için bir suikastçı – kamera köprüye döndüğünde, onu öldürenin Carolyn olduğunu görüyoruz. öldürülmesi emrini verdi. Carolyn! Ama ona bir cesaret borçluydu! Havana hiçbir şey ifade etmedi mi?! Nedeni belli değil, Villanelle ölmese bile Carolyn, daha önce Pam’e söylediği gibi, “eli boş” olmadan, Onikiler Villanelle’in elinden ölmüşken MI6’ya dönebilirdi.

Yani Carolyn’in gerçek amacı ve her şeyi kaybettiğine göre Havva’ya ne olacağı asla bilinemeyebilir. Havva’nın suda ağlamasıyla gösteri sona erer. Uygun bir son mu? Kime sorduğuna bağlı. Sabah saatlerinde oldukça harap olmuş bazı Villanelle hayranları olacağından oldukça eminim, özellikle de Havva’yı Öldürmek film masadan kalkmış görünüyor. Üzgün!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/10/killing-eve-villanelle-dies-series-finale-spoilers/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir