Vikingler: Valhalla’dan Frida Gustavsson Kanlı Finale Tepki Verdi


Uyarı: Bu yazı şuna dair spoiler içermektedir: Vikingler: Valhalla ikinci sezon.

Sadece bir savaşçı galip gelebilirdi. Vikingler: Valhalla.

Ve Netflix dizisinin ikinci sezon finalinde, Freydís (Frida Gustavsson), kendini Pagan inancını korumaya adamış bir kalkan bakiresi ve Olaf (Jóhannes Haukur Jóhannesson), eski yöntemleri ortadan kaldırmaya kararlı dindar bir Hıristiyan.

Bazı izleyiciler kaba Olaf’ın sonunda muzaffer olacağını varsaymış olsalar da Freydís, hem Olaf’ın ordusunu ateşle ortadan kaldırarak hem de onu bire bir çarpışmada yerle bir ederek onun akıllı olduğu kadar acımasız olduğunu da kanıtladı.

Son savaş destansı ve kanlıydı ve Gustavsson’a göre başarmak için biraz pratik gerekiyordu. E’ye özel olarak “Yapabileceğimiz en büyük şeyi yapmak istedik” dedi! Haberler. “Bu dövüş için aylarca çalıştık.”

Gustavsson “dahi” yaratıcıya kredi veriyor jeb stuart Sezonun şiddetli savaşını zirveye çıkaran bir son yarattığı için. “Birinci sezonun sonu, çok büyük olduğunu düşündüm. Çok aksiyon dolu” dedi. “Ve [Stuart] Yine yaptı. Daha iyi. Daha büyük. Ve bence Freydis ve Olaf’ın nihai hesaplaşması çok fantastik.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361430/lessigreatervikings:-valhallalessigreater-s-frida-gustavsson-reacts-to-that-season-2-finale-fight?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir