Videoyu İzle – Hollywood Life


pamela anderson


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Sonunu görmedik pamela andersonseksiliği henüz ve muhtemelen yakın zamanda olmayacak. ikonik Sahil Güvenlik sersemletici, 55, az önce ortaya çıktı İngiliz modası onun içinde ne vardı Stella McCartney el çantası – küçük pembe bir tanga dahil – ve onunla ne yaptığı! “MERHABA, İngiliz modasıdedi, kirli beyaz bir erkek arkadaşı gömleği ve büyük sarı saçlarından başka bir şey giymeden yatağa atlarken. “Ben Pamela Anderson ve çantamda bu var!” Daha sonra içeriği boşaltmaya ve açıklamaya devam etti. 55 yaşındaki Anderson, videonun ortalarında cimri, bebek pembesi bir tanga çıkarırken, “Çantamda neden bir G-string olduğunu bilmiyorum,” dedi.

Daha sonra onu neden ve nasıl kullandığı hakkında komik bir yorum yaptı. “Bana saç tokası olmadığını söyleme,” diye alay etti. “Ticaret hilesi bu. Gerçekten 90’lara geri dönüyoruz. daha sonra saçını, o sırada herkesin taklit ettiği kabarık 90’ların kabarıklığının mükemmel bir reprodüksiyonu gibi görünen bir şekle soktu. “Darmadağın kabarık,” diye ekledi küstahça, “içinde her zaman bir külot vardı.”

pamela anderson
Doğrulanmış

Seksi iç çamaşırlarından önce bir tüp kapatıcı, bir çift güneş gözlüğü, bir yelpaze (“ateş basmaları için” dedi, açıp kendini yelpazelerken) ve elleri için CBD yağı vardı – artritle uğraştığını söylüyor. “En sevdiğim şeylerden biri, bu benim kokum,” dedi, en derin kişisel eşyalarından biri olan narin, koyu renkli bir kavanoz çıkarırken. “Bu benim yarattığım şey. Bu bir aşk iksiri ve içinde ylang-ylang var. İçinde bahçemden topladığım güllerim var ve bu şey harika,” diye ekledi gülü hafifçe koklayarak. Pamela ayrıca bir kristal çıkardı. “Bir aşk kristalim olmalı,” dedi ham mor bir taşı tutarken. “Bu ametist, yani bunların hepsi iyi hisler için iyi.”

Sarışın bomba için yoğun bir zaman oldu. İki çocuk annesi, hem yeni anı kitabının tanıtımını yapıyor, hem de Sevgiler, Pamelave Netflix belgeseli, Pamela, Bir Aşk Hikayesi geçtiğimiz haftalarda.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/08/pamela-anderson-90s-updo-pink-thong-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir